gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

mekik oyasından bluz örneği

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alıntı

2. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: mekik oyasından bluz örneği
    mekik oyasını öğrenmeye çalışmıştm bir dönem ama uğraştığımla kaldım.çünkü çokzahmetli bir iş.bu bluzu yapan işin ehli olmuş artık.brao yapana.paylaşım için teşekkürler

mekik oyasından bluz örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekik oyasıyla yapılmış harika takı modelleri

mekik oyasıyla yapılmış harika takı modelleri

mekik modelleri mekik oyası takılar oyası takı modelleri 2011 takı Evet arkadaşlar yanlış duymadınız artık mekik oyasıylada yapılan takılar mevcut.Ne zamandır var bilmiyorum ama baya emek verilmiş,ince ince işlenerek göz nuru dökülmüş.Yapan hanımlarımızın ellerine sağlık diyerek sizi mekik oyasından yapılmış takı modelleriyle başbaşa bırakıyorum:)...
  2. 2011 2012 yılı mekik oyaları

2011 2012 yılı mekik oyaları

2011 2012 yılına göre hazırlanmış yani yeni olan mekik oyaları varmı sitenizde teşekkürler.
  3. Mekik Oyası Modelleri Resimleri Örnekleri

Mekik Oyası Modelleri Resimleri Örnekleri

mekik oyası mekik oyası modelleri mekik oyası resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Çeyiz sandıkları içinde tığ işi oyalar dışında bir de eskilerin daha çok yaptıkları mekik oyaları bulunur melekler :) Küçük bir aletten çıkan onlarca havlu kenarı , yazma kenarı örneklerine bayılırsınız. Hatta mekik oyasından örtüler bile yapılıyor. Bu yazımızda da sizlere mekik oyası örnekleri vermek...

Sayfayı Paylaş