gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Mektup gönderenin midir alanın mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ne demek olduğunu düşünün anlarsınız mektup göndereninmidir alanınmı ilginç?

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mektup gönderenin midir alanın mı?

bence mektup alanındıır çünkü ona karşı ederek yazılmıştır ...inşallah soruyu anladım ve doğru cevap vermişimdiir.. =(((

3. begi_begi

begi_begi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bencede gönderenindir...

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

gönderenindir bana kalırsa,sonuçta belki alıcı o mektuptan habersiz,aklıma direk platonik aşk geldi:D ben yazmışım mektubumu tüm içtenliğimle karşıdaki belki hiç bişe anlamıcak duygularımdan...bu şeye benzedi biraz da ben seni seviyorum sen bilmesen de olur ulen sevgilihahahahahaha

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence mektup 2 kişinindir yazanın hisleri alanın duyguları her ikisi bi mektuba bağlı olduğu için 1 mektup hem yazanın hem alanındır

7. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
Mektup gönderenin midir alanın mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mİde Gazini Alan Ve Tansİyonu DÜŞÜren

Mİde Gazini Alan Ve Tansİyonu DÜŞÜren

mide ve tansiyon zencefil tansiyon zencefilin tansiyona etkisi zencefil düşürür mü tansiyonu düşürürmü -Taze zencefil (Yumurta büyüklüğünde ve rendelenmiş) -1 çorba kaşığı kişniş -1 demet mısır püskülü -1 demet ısırgan otu -1 tutam kuşburnu -3 limon -Bal Yapılışı Ve Kullanım Şekli: Mısır püskülü ve ısırgan otunu ayıklayıp yıkayın.Bir litre suda beş dakika haşlayıp süzün.Diğer yanda kuşburnu...
  2. Evinizde çalışma alanınız var mı?

Evinizde çalışma alanınız var mı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Alan

Alan

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.
  4. lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

lazer epilasyon yaptıran varmı lazer epilasyon yaptıranlar yaptıranlar lazerli Selam melekler,bu konuyu aradim ama tam olarak bu baslik altinda bulamadim.Umarim acilmis bir konuyu ikinciye acmiyorumdur.Benim merak ettigim lazer ile kesin sonuc alan var mi?Malesef ben koluma yaptiriyorum ve daha bir sonuc alamadim.Bunu da belirteyim ki hormon testide yaptirdim ve birsey cikmadi.Benim gibi sonuc...
  5. Etrafınızda Evlatlık Alan Var mı ?

Etrafınızda Evlatlık Alan Var mı ?

Hiç etrafınızda kimsesiz küçük bir yavrucağı evlat edinmiş bir aile var mı meleklerim. Varsa dışarıdan baktığınız zaman nasıl izlenim veriyorlar. Benim bir komşum var 55 yaşlarında ( 1 sene önce kadar vefat etti Allah rahmet eylesin) ve bir 6, 7 yaşlarında oğlu var. oğluna o kadar güzel bakıyor ki ben vefat edene kadar oğlunun evlatlık olduğunu bilmiyordum bile .. o kadar güzel...

Sayfayı Paylaş