gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melekler bebeğimi emzirmeden nasıl uyutabilirim yazar mısınız bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar benim bebeğim emmeden yatmıyor. Bazen sıkıntıda çıkıyor bu durumda. Ne bilim yemek yememiş oluyorum süt olmadığı oluyor. Ama emmeden de yatmak istemiyor. Acaba bebeğimi emzirmeden nasıl yatırabilirim. Bu arada bebeğim 11 aylık. Bilgi verirseniz sevinirim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafirimiz öncelikle şu konuda şanslısınız çünkü bebeğiniz ek besinleri alabilecek bir dönemde... Öncelikle herşeyden önemlisi bebeğinizi asla anne sütünden mahrum bırakmayın ve bu konuda en büyük iş sizin beslenmenize bağladır. Akşamdan bebeğinizin karnını tok tutacak yiyeceklerle iyice doyurabilirsiniz. Karnı tam doymuş bir bebek daha iyi uyuyacaktır.

Melekler bebeğimi emzirmeden nasıl uyutabilirim yazar mısınız bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek emzirme

Bebek emzirme

Bunun ne anlama geldiğini açıklar mısınız :/ Bikaç gündür böyle bebek emzirdiğimi görüyorum mavi gözlü çokta bakımlı bi bebek filan ne anlama geldiğini açıklarsanız çok sevinirim :)
  2. Bana Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazar mısınız

Bana Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazar mısınız

Merhaba millet sizden merhamet duygusunu hatırlaması şart olan bir arkadaşım için mümkünse Güzel Merhamet İle İlgili Sözler yazmanızı rica ediyorum şimdiden tşkler.
  3. Lohusa şerbeti nasıl hazırlanır bilen yazar mı?

Lohusa şerbeti nasıl hazırlanır bilen yazar mı?

Arkadaşım doğum yapacak ve ona yardım etmek için lohusa şerbetini ben hazırlamak istiyorum.Nasil yapıldığını biliyorum ama yine de bir tarif verirseniz sevinirim :)
  4. Bebeklerde emzirme düzeni nasıl olmalıdır?

Bebeklerde emzirme düzeni nasıl olmalıdır?

bebekler ne kadar sürede emzirilmeli,bebekler kaç saatte bir emzirilmeli,bebeklerde emzirme düzeni,bebek emzirme hakkında bilgiler Doğumdan sonraki ilk saat içinde bebek emzirilmeye başlanmalı ve sonrasında da bebek her istediğinde emzirilmelidir. Özellikle ilk defa doğum yapmış anneler bebeklerinin ne zaman acıkıp acıkmadığı konusunda kararsız kalabilirler. Bebekler yeni doğduklarında...
  5. Bebeği emzirme pozisyonu nasıl olmalıdır?

Bebeği emzirme pozisyonu nasıl olmalıdır?

bebek nasıl emzirilir,bebeği emzirme pozisyonu,bebek emzirirken nasıl tutulmalı,emzirme döneminde bebeğin pozisyonu hakkında bilgiler Özellikle ilk defa doğum yapan anneler‚ hastaneden eve geldiklerinde‚ hem bebeğe hem de anneliğe alışmak arasında bocalarken‚ bebeğini yeterli veya iyi emziremediği düşüncesiyle de moral bozukluğu yaşayabilir. İlkler daima zor olur ancak çok kısa süre...

Sayfayı Paylaş