gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

melekler cildinize neler kullanıyosunuz

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

cilt bakımımızı nasıl yaptığımızı paylaşalım istedim belki birbirimize faydamız olur

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle ben söyleyeyim fazla bişey kullanmıyorum badem sabunuyla yıkıyorum avonun gündüz ve gece kremini sürüyorum
    ama bu bitince olay ın ürünlerini kullanmayı düşünüyorum(malum cilt yaşlanmaya başlıyo kırışıklık falan)

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben yüzüme hiç bir şey kullanmıyorum zarar verir diye korkuorum sadece makyajımı silerken yıkayıp kremle temizliyorum sivilcemde yok Allah'a şükür onca aldığım ürün duruyor yani.Elim içinse herzaman çantamda krem bulunur en son arko böğürtlenli yoğurt bitti şimdi avonun yılbaşı için el kremini kullanıyorum yine avondan vücut losyonumda var ama aklıma gldikçe uyguluyorum.Hijyen içnse ıslak mendil ve jelim eksik olmaz :D

4. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yüzümü cilt losyonuyla yılıyorum sonra tonikle siliyorum ve gününe göre yani cildimin o günkü reaksiyonuna göre de krem kullanıyorum veya kullanmıyorum...

melekler cildinize neler kullanıyosunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cildimiz neden kurur?

Cildimiz neden kurur?

Kuru ciltler, yaşlanmaya daha çabuk meyillidir ve kuru cilde sahip olanlar "cildim neden kuruyor ki acaba?" diye merak ederler. İşte o merakı giderecek bilgiler Melek'ler:) Cilt kurumalarının birçok farklı nedenleri vardır. Cilt kuruluğunun sebeplerine değinecek olursa: • İhtiyoz diye tabir edilen genetik bir hastalık olan cilt kuruluğudur. Doğumsal nedenlerden kaynaklanan bu cilt...
  2. Stres cildinize ne yapar

Stres cildinize ne yapar

cilt sorunları, hastalıkları, nedenleri, sebepleri, stresin etkileri ve çözümleri burada arkadaşlar Cildinizin eski sağlığını yitirmesinde, büyük önem taşıyan stresin, cildinize neler yaptığını biliyor musunuz? Bilseydiniz, eminim stres yapmazdınız Melek'ler:) O halde öğrenin ve stresten arının diyor ve sizi bilgilerle başbaşa bırakıyorum:D Sivilceler, siyah noktalar ve kaşıntılar için...
  3. Cildinizi İyi Temizleyin Melekler

Cildinizi İyi Temizleyin Melekler

cilt temizliği cilt bakımı İyi bir yüz temizliği ciltteki yağın kirlenen kısmını ve fazlasını arındırmalı ancak tümünü silip süpürmemelidir melekler :) Çünkü cildimizin yağa da ihtiyacı var :tik: CİLDİNİZİ TEMİZLEYİN Eylül başı temizlik dönemidir. Bir seyahatten sonra eve döndüğünüzde ne yaparsınız? Önce evinizi toparlar ardından valizlerinizi boşaltıp son olarak da çamaşırlarınızı...
  4. Cildimiz Neden Yaşlanıyor?

Cildimiz Neden Yaşlanıyor?

Bu konu; Cildimiz Neden Yaşlanıyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hangimiz istemeyiz, cildimiz bir bebeğinki gibi yumuşak ve pürüzsüz kalsın, kırışmasın. Ancak ne yazık ki geçen yıllarla birlikte cildimiz kırışıyor. Bu durumu geciktirebilmek için nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve cildi kırıştıran etkenlerin neler olduğunu aşağıdaki makalemizde bulabilirsiniz......
  5. Cildimizi Neler Kırıştırır?

Cildimizi Neler Kırıştırır?

Bu sayfa; Cildimizi Neler Kırıştırır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yıllar geçtiği halde şöyle 20li yaşlarda kalmayı kim istemez ki? Herkes o yaşlardaki gibi canlı, dinç ve sağlıklı olabilmeyi elbetteki ister. Ancak bu sadece istemekle olmuyor. Bunun için öncelikli olarak kırışıklıklara sebep olan etkileri öğrenmeli ve bu etkilerle savaşabilmek için neler...

Sayfayı Paylaş