gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler iyiki kadınım çünkü,

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Kızlarr size farklı bır konu açayım dedim bakalım nekadar ilginç cevaplar gelcek merak etmiyor değilim iyiki bayanım kelimesinin sonuna binlerce şey gelebilir ama siz neler düşünüyorsunuz merak etmedim değil.....

2. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    evet iyiki kadinim hem zayif olup hemde guclu olmanin ne demek oldugunu biliyorum iyiki kadinim guzel kelimesinin en cok yakistigi canliyim iyiki kadinim anne olma ihtimalinin akil almaz bi mucizenin tanigi olup birebir yasamak sansina sahibim iyiki kadinim ince fikirli ve detayci dusunup baktigimda sadece goruleni degil altinda yatan nedenleri ve imaedilenleri bile bi bakista anlayabilme yetenegine sahibim ve bu dunyada hep savasan ve catisilan tarafim cunku hep esitligimi ispatlamak zorundayim buda beni surekli dusunen bi insan yapiyor kadin olmak her zaman tetikte olmaktir aslinda kadin olmak sahiplenilmeyi sevmek ve herseye fedakarlik yapan es ve anne olmaktir kadin olmak

aysen*, ASLIMOZUM ve ARZUZU bunu beğendi.
  3. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    ANNE OLABİLİYORUM
    EMPATİ KURABİLİYORUM
    Her ay regl olsam da her sabah traş olmuyorum
    Erkeklerin anlayamadığı hemcinslerimi anlayabiliyorum
    Her istediğimde ağlama özgürlüğüne sahibim
    Birçok erkeğin doğmak istediği, hatta sonradan ameliyatla dönüştüğü cinste doğmuşum
    Cennet ayaklarımın altında
    Duygularımla hareket edebiliyorum
    EVET KIZLAR HERZAMNKI GIBI SIK KONUSUNDA PROBLEM CIKTI BUYRUNN......hahaha

Feblayt ve ASLIMOZUM bunu beğendi.
  4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    feblayt canım muhteşemsin ne güzel anlattınnnnnnn bizleri bir alkış istiyorummm:mendil::ar4fd:

Feblayt bunu beğendi.
  5. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    iyiki kadınım anne olabilirim 9 ay boyunca bıkmadan şikayet etmeden bi varlığı karnımda taşıyabiliyorum iyiki kadınım sorumluluk sahibiyim yorgun olsamda hasta olsamda eşime yemek yapabiliyorum iyiki kadınım bir dilim pasta kalmışsa kardeşim yemek istiyorsa ben o pastayı sevmiyorum diyebilirim iyiki kadınım rabbimin katında mücevherim...

Feblayt ve ARZUZU bunu beğendi.
  6. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    kadın olmak hem güzel hemde çok zor.evet ben kadın olmaktan mutluyum ama bazen kadın olmak bi okadar zor ezilen şiddet gören çok zor hayatlarında yaşayan bir çok kadınımıza sormak lazım bi soruyu.ben kadınlığın keyifli yanını sürenlerdenim sebepsiz mutlu olmayı ağlamayı özgürce dilediğimi yapmayı seviyorum.

ARZUZU bunu beğendi.
  7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aman ne iyisi her dert bizde çocuk olamz dert olur dert koca olmaz bulursun dert hahaha bu ne lo tifi hahaha
    amam iyiki kadınım çünkü buraya erkek üye alamıyolarhahaha burda olmaktan mutluyum sizle :D:D

ÖzGüL bunu beğendi.
  8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    evet kızlar aslında düşündümü kadınlık gerçekten ağır.herşey kadına bakar yemek temızlık çocuk hatta öyle eşler vardırkı hiç bişeyle ilgilenmez alışveriş faturalar kadın delirme noktasına gelir ve kadın olmaktan hiç mutlu olacağını sanmıyorum.kadın okadar değerli varlıkkı rabbim cennet anaların ayakları altındadır demiş :) bence sadece doğuran kadında anne değildir nice anneler var evlatları umuru değil nice kadınlar var başkalarının evlatlarına deli divane oluyor.

aysen* ve Feblayt bunu beğendi.
  9. Frozen3043

Frozen3043 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    iyi kadınım cünküü acıylada yaşamayı bılıyorum,ıyı kadınım cunku şürretmesını bılıyorum,iyi kadınım cunku vicdanımı hiç kaybetmedım,iyi kadınım cunku hayır ve şerrin allahtan geldini biliyor ve inanıyorum,iyi kadınım cunku,her işime besmele ile baslıyorum,:yakala:

Feblayt ve ARZUZU bunu beğendi.
  10. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    Sagol Canim benim sende oyle

ARZUZU bunu beğendi.
Melekler iyiki kadınım çünkü, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyiki kadıNım...!

İyiki kadıNım...!

1) Sigaradan sararmış bıyıklarımız yok. 2) Arabamızın yolda patlayan lastiğini değiştirmeyi bilmesek de olur. 3) "Ya ereksiyon olmazsa" 4) "Ya ereksiyon kısa sürerse?" .. sizin de işiniz zor valla yaaa... 5) Pantolon giymek bizim için fizyolojik olarak en az etek kadar rahattır. 6) Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak...
  2. iyiki KADINIM....

iyiki KADINIM....

ben bir anneyım ... geceyi karanlığı korkusuzca aldırmadan bır ışık gibi yol gösteren hıçbir sıkıntıdan yılmadan fedakarca savaşan emek veren özverı veren koruyan şevkatli cesur bir ANNE.... ben bir kadınım ... bu hayatta varlığımı "düşüncelerımi herzaman savunan Bir başımada kalsam hayatla mücadeleci çalışkan kımseye boyun eğmeden dimdik yürüyen bir KADIN... ben bir...
  3. ***çünkü ben bir kadınım***

***çünkü ben bir kadınım***

>>> >>>Küçük bir erkek çocuk annesine sordu. >>>"Niçin ağlıyorsun?". >>>"Çünkü ben bir kadınım" diye cevapladı annesi. >>>"Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi çocuğu kucaklayıp, >>>"Ve hiç bir zaman anlamayacaksın!" dedi. >>>Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu....
  4. iyiki Doğdun Meleğim

iyiki Doğdun Meleğim

iyiki doğdun şarkısı notaları iyiki doğdun şarkısının notaları meleğim İyiki Doğdun Meleğim:) Sevdiklerinle Beraber Nice Mutlu Sağlıklı Yaşlara :)
  5. İyiki Doğdun Sabır Meleği

İyiki Doğdun Sabır Meleği

Yürüdüğün yollarda hayallerin ve yeni başlangıçların olsun, Zor gününde yanında bulunacak gerçek dostların olsun, Başarısızlık, kadar ve kötü yazgı senden uzak düşlerin gerçek , DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SABIR MELEĞİ İYiki Doğdunnnn iyikii doğdunn mutlu yıllar saaaaaaaaanaaaaaaaa:kutla::kutla: :kedi::kedi:

Sayfayı Paylaş