gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Melekler kaantlarımız dekorasyona ilham oldu.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Dekorasyon ürünleri Dekorasyonda melek kanatları

Hergün yeni birşey moda oluyor. Bu aralar yeni yeni yayılmaya başlayan melek kanatları nı ilerde birçok üründe görmemiz mümkün. Güzel bir iç dekorasyon objesi olurlar. Bereket narları kadar yaygın kullanım kazanır mı bilmem ama ben bu melek kanatlı dekorasyon örneklerini gerçekten beğendim.

Melekler kaantlarımız dekorasyona ilham oldu. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlhan İrem-olanlar olmuş

İlhan İrem-olanlar olmuş

Giderken bıraktığım Asmalar üzüm olmuş. Yerlerde bütün kollar Bütün bağlar bozulmuş. Ben mi geç kaldım yoksa, Mevsimler mi soğumuş? Görmeyeli buralara Olanlar olmuş,olanlar olmuş... Giderken bıraktığım Gökyüzü toprak olmuş. Yıldızlar, çakıltaşı, Güneş bir yaprak olmuş Ben mi yaşlandım yoksa Dünya mı alt üst olmuş? Ben gideli buralara Olanlar olmuş,olanlar olmuş... Kalsaydın yokluğunla...
  2. çilek dekorasyonda ilham olursa

çilek dekorasyonda ilham olursa

Çilekli mama önlüğü çilekli tırnak deseni Yaz meyvelerini o kadar çok özledim ki.. Kışın alternatif o kadar az ki dön dolaş aynı meyveleri yiyoruz. Gerçi artık meyvelerin mevsimi kalmadı ama biz eşimle sağlığımıza düşkün olduğumuzdan mevsim meyveleri dışında meyve almıyoruz. En favori meyvem ise çilek. Bakın çilekle neler tasarlamışlar meleklerim. İşte buna bayıldım. Çilek desenli mutfak...
  3. Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdiven dekorasyona ilham olursa

Merdivenden duvar rafı Dekorasyonda merdiven Dekorasyon ilgi alanımdan biri. Çünkü sınır tanımıyor. Herşeyi bir dekorasyon objesine çevirmek mümkün. İşte merdivenleride dekorasyonda kullanmışlar. Bence çok güzel olmuş. Özellikle yatay çevirip duvara asmışlar ya, o tam bir raf olmuş süper olmuş. Yatay mı giyinsek dikey mi sorusndan sonra merdiveni de yatay mı kullansak dik mi:) Saksıları...
  4. Salon dekorasyonu yapacak meleklere fikir olsun

Salon dekorasyonu yapacak meleklere fikir olsun

Salon dekorasyon örnekleri Dekoratif salon resimleri Evimin her köşesi gibi salonumda severek dekore etim ve çok içime sindi. Orta sehpa modellerini kullanmadım. Japon fon perde kullandım. Bu salon modelleri de en az benim salonum kadar hoş:)
  5. Çalıkuşu Romanı Bir Parfüme İlham Olmuş!

Çalıkuşu Romanı Bir Parfüme İlham Olmuş!

çalıkuşu parfümü, çalıkuşunun parfümü, çalıkuşu dizisi Sevgili melekler, bu sezon yepyeni bir kadroyla tekrar ekranlara getirilen edebiyatımızın kült eserlerinden Çalıkuşu meğer bir parfüme ilham kaynağı olmuş. 1922 yılında Reşat Nuri tarafından yazılan eser yine 20'li yıllarda bir parfüm üreticisine ilham olmuş ve İstanbul'un sayılı parfümeri üreticilerinden Altun Çiçek firması parfümü...

Sayfayı Paylaş