Melekler Mekanİ Magazİn

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Allah seni ne diyim yaaa kraliçem ayşegülüm nasıl fırt fırt doğurdu öyle hahaha amann Allah korusun ben ona adrenalin filan yaşatmamaya karar verdim hahaha

BİZ GAZETECİLER SİZLER SAYESİNDE VARIZ .LAVİŞİM SEN ADRENALİN YASATACANKİ BENDE GÖRÜNTÜLEYECEM KIZ:çapkın:

İŞTE YENİDEN SİZLERLEYİMMMMMM
BUNCA YILLIK GAZATACİYİM ilk defa bi zebaniyle karsılastım. İşte o anda dedimki bunu görüntülemeliyim.
144033-gulduren-komik-fotograflar-44-7867.jpg
tam o sırada o zebani üstüme cıkmazmııııı baktimki hayretler içinde kaldım o zebaniyi tırnaklarından tanıdım o zebani kimmiydiiiiii? buse cakıcı magazin sevenler hayatımda inanamadım bu nasıl olabilirdiiii? busenin basına bu nasıl gelmiştiiiiii? haftaya magazin programımızda:haha:

evet sayın M.Mekanı seyircileri:D:D son dakika haberleri ile karşınızdayız.İlk haberimizde Cemoş var evet yine mi Cemoş dediğinizi duyar gibiyim.
Şok olacağınız bi haber.Flaşş diyorum Cemoş kimin günahına girdi bunu öğrenmek için Cemoşun kendisine bağlanıyoruz hahaha

bu alttaki cemoşun utanmış hali hahaha
utanmis-1926.jpg

İkinci haberimize gelince sayın grey adlı üyemiz hasetinden çatlamıştır.Çatlamasının sebebi kaynanası olan papatyamm adlı üyenin oğlunu yani greyin gelecekteki kocasını alıp analı oğullu gezmelere çıkması ve gelinini burda yalnız bırakması greye cinnet geçirtti ...... hahaha

grey bu haldedir.:D:D

bu alttakide ilerde kocası olacak eymen nişanlısından ayrı kaldığı için bu hallere düşmüştür hahaha

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri