gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Melekler stres tipinizi öğrenin

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Stres, modern çağın hastalığı. Her zaman, her yerde hayatımızın içinde sağlığımızı tehdit etmeye devam ediyor. Çağın bu hastalığıyla başetmenin yolları ise aslında oldukça basit. Bunun için öncelikle stresin belirtilerini tanımanız gerekiyor. Aşağıda sizi en iyi ifade eden cümleyi işaretleyin, stres tipinizi ve çözüm yollarını öğrenin. * Her zaman büyük hedefleriniz mi var?
    * Her zaman, olabileceklerin en kötüsünü mü düşünüyorsunuz?
    * İşlerinizi daima son dakikaya mı bırakıyorsunuz?
    * Yardım isteğini hiçbir zaman geri çeviremiyor musunuz?
    * Ani tepkiler mi veriyorsunuz?
    * Kendinize hiçbir konuda güvenemiyor musunuz?

HANGİ CÜMLE SİZİ ANLATIYORSA CÜMLEYİ YAZIN SONUCU BEKLEYİN.....:)

ESİNKADİR bunu beğendi.
  2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    Yardım isteğini hiçbir zaman geri çeviremiyor musunuz?

3. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

4. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    yardım isteğini hiçbir zaman geri çeviremiyor musunuz?

5. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    CEVABIN DERYACIMM;
    ’Evet’ diyenler:
    Siz, adeta iyilik meleğisiniz, Çevrenizdekilere hiçbir zaman ‘hayır’ diyemiyorsunuz. Bunun altında yatan neden ise kendinizi sadece yararlı bir şeyler yaptığınızda önemseneceğinizi düşünüyor olmanız.
    Çözüm: Artık önemli olmadığını düşündüğünüz yardım isteklerini reddetmeye başlayın. Ayrıca sadece başkalarına değil, kendinize de zaman ayırın.
    Anti - Stres önerisi: Müzik dinleyin, okuyun, yürüyüş yapın veya dans edin. Bu sırada sizi hiç kimsenin rahatsız etmesine izin vermeyip. Günün sadece 1 saatini bile kendinize ayırdığınızda huzuru bulacaksınız.

Derya48 bunu beğendi.
  6. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

* Her zaman, olabileceklerin en kötüsünü mü düşünüyorsunuz?

bu ikisi

7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    ESİN VE NAZCIM SİZİN CEVABINIZDA AYNI
    ’Evet’ diyenler:Siz, adeta iyilik meleğisiniz, Çevrenizdekiler S.O,S verdiklerinde hiçbir zaman ‘hayır’ diyemiyorsunuz. Bunun altında yatan neden ise kendinizi sadece yararlı bir şeyler yaptığınızda önemseneceğinizi düşünüyor olmanız.
    Çözüm: Artık önemli olmadığını düşündüğünüz yardım isteklerini reddetmeye başlayın. Ayrıca sadece başkalarına değil, kendinize de zaman ayırın.
    Anti - Stres önerisi: Müzik dinleyin, okuyun, yürüyüş yapın veya dans edin. Bu sırada sizi hiç kimsenin rahatsız etmesine izin vermeyip. Günün sadece 1 saatini bile kendinize ayırdığınızda huzuru bulacaksınız.

ESİNKADİR bunu beğendi.
  8. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    ellerine sağlık süpersin :D

9. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Mükemmelliyetçi:Sizin parolanız; ‘İyi, hiçbir zaman yeterli değildir!’ Siz her alanda yüksek performans sergilemek istiyorsunuz. Tabii bu hırsınız nedeniyle de ister istemez kendinizi baskı altına alıyorsunuz. Bunun altında yatan neden ise çevrenizden sürekli iltifat alma isteğiniz!
    Çözüm: Yüzde 100 başarının gerçekten gerekli olup olmadığını kendinize sorun. Ayrıca başarılarınız karşısında kendinizi bir buket çiçek ya da uzun zamandır almak istediğiniz bir kozmetik ürünle ödüllendirin.
    Anti - Stres önerisi: Sakinleşmek için Akuspressur’dan yararlanabilirsiniz. ‘Olağanüstü sakinlik’, dizinizin altında yer alıyor! Stresle başedemediğinizde işaret parmaklarınızla bu noktaya yaklaşık 20 saniye boyunca baskı yapın. Akupressur, sizi sakinleştirecek!

10. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

benmi mükemmeliyetçi.. yaşadıklarımdan kaynaklanan birşey ama hamileliğim kötü sonuclandı ben nasıl iyi düşüneyim.. beğenmedim arzu ben bunu :D:D

11. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    her zaman olabileceklerin en kötüsünü düşünüyorum maleseffffffffffffffff

ARZUZU bunu beğendi.
  12. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Benimde :yardım isteğini hiçbir zaman geri çeviremiyor musunuz?

13. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    CEVABINN LAVİŞİM
    Kötümserler:Siz bardağın yarısını dolu değil, boş görüyorsunuz. Dolayısıyla küçük problemleri gözünüzde büyütüyor, adeta bir felaket olarak algılıyorsunuz. Bunun nedeni, sürekli pesimist bakış açınız nedeniyle kötülükleri kendinizden uzaklaştırma isteğiniz.
    Çözüm: Problemlerin kabusa dönüşmesinin, gözardı edilebilecek kadar çok düşük bir ihtimal olduğunu sık sık kendinize tekrarlayın. Ve olabilecek sorunlara değil, gerçekleşmiş olanlara odaklanın.
    Anti - Stres önerisi: Hayatı o kadar da ciddiye almayın, Örneğin; neşeli bir film sakinleşmenize yardımcı olabilir. Stresten kurtulmanız için size ayrıca küçük bir meditasyon önerimiz var. Bunun için rahat bir yere oturduktan sonra düzenli olarak derin derin nefes alın ve verin. Bu sırada istediğiniz bir sayıya ya da kelimeye konsantre olun.

14. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    ’Evet’ diyenler:
    Siz, adeta iyilik meleğisiniz, Çevrenizdekiler S.O,S verdiklerinde hiçbir zaman ‘hayır’ diyemiyorsunuz. Bunun altında yatan neden ise kendinizi sadece yararlı bir şeyler yaptığınızda önemseneceğinizi düşünüyor olmanız.

15. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Her zaman, olabileceklerin en kötüsünü mü düşünüyorsunuz?

Melekler stres tipinizi öğrenin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. stres tipiniz

stres tipiniz

tres tipiniz hangisi? Stres, modern çağın hastalığı. Her zaman, her yerde hayatımızın içinde sağlığımızı tehdit etmeye devam ediyor. Çağın bu hastalığıyla başetmenin yolları ise aslında oldukça basit. Bunun için öncelikle stresin belirtilerini tanımanız gerekiyor. Aşağıda sizi en iyi ifade eden cümleyi işaretleyin, stres tipinizi ve çözüm yollarını öğrenin. (1) Her zaman büyük hedefleriniz...
  2. Stres Düzeyinizi Öğrenin

Stres Düzeyinizi Öğrenin

Aşağıdaki durumlara genel olarak nasıl tepki gösterdiğinizi işar et leyerek stres düzeyinizi ölçün. 4- Her zaman 3- Sık sık 2- Bazen 1- Hiç Her soruya size uygun olduğunu düşündüğünüz bir sayı verin. Anketi tamamladığınızda sayıları toplayın. Anketin sonucunu elde ettiğiniz sayıya göre değerlendirin. 1-Birçok farklı işi kısa zamana sığdırmaya çalışıyor musunuz? 2-İş aksaklıkları veya...
  3. Selülit Tipinizi Belirleyin ve Tedavi Yöntemini Öğrenin

Selülit Tipinizi Belirleyin ve Tedavi Yöntemini Öğrenin

Selülitlerden kurtulmak için yapılan diyetlerin bir çoğu yanlış ve hatalı uygulanıyor. Bunun sebebi ise selülitlerin gösterdiği farklılıklar. Tedavinin başarılı olabilmesi için selülitin tipine göre uygulama veya diyet yapmak gerekmektedir. Aşağıdaki sorulara vereceğiniz “evet” veya “hayır” yanıtı sizin hangi tip selülitiniz olduğunu ortaya koyacak. Selülit tipinizi belirledikten sonra...
  4. Selülit Tipinizi Öğrenin

Selülit Tipinizi Öğrenin

selülit selulit selülit resimleri selülitli bacaklar Bütün kadınların başbelası selülitler...Selülitten tam anlamıyla kurtulmak için öncelikli olarak nelerin sizde selülitin neden ouştuğunu, selülitin dağılım haritasını ve ne düzeyde selülite sahip olduğunuzu belirlemelisiniz. 1. Derece selülit: portakal kabuğu olarak tanımlanan görüntü cildin sıkıştılması halinde ortaya çıkar.Bu tip daha...
  5. Cilt tipiniz hangisi hadi öğrenin

Cilt tipiniz hangisi hadi öğrenin

Özellikler: Alın, burun, çene bölgelerini kapsayan T bölgesi oldukça yağlı, göz çevresi ve yanaklar ise çok kuru olur. Zaman zaman cildinizde gerginlik hissedebilirsiniz. Öneriler Sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra T bölgenize temizleyici kremlerle bakım yapın. Yüzünüzü bol ılık su ile yıkadıktan sonra kurulayın. Cildinizi nemlendirmek için Avon Anew Hydro-Advance Nemlendirici Krem SPF15’i...

Sayfayı Paylaş