Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

Cevap: Melekler yardımcı olurmusunuz bana :(

insallah masumkız cook zor günler yasadım güvenımde cok sarsıldı ona karsi insallah bır daha böyle bırsey yasamam :( ve insallah kımsede yasamaz

eşini yarı yolda bırakan insanlar zaten onu zamanında onemsemeyen ınsanlardır yanı suan esının ıntıkam alması onlara pek bısı degıstırmez..yanı esın sadece kendı adına rahatlamıs olur ama sende ıcın ıcın kendını yemıs olursun baskalrından ıntıkam alayım derken senı uzmesı cok kotu takma dıcem ama takılmıcak degıl bıras zaman ver bakalım..

canım benim konu kapanmış ama yazmadan geçmek istemedim...kendi başıma geldiğini düşünüyorum da :fish: :argue::mad2::bangin: çıldırırdım asla izin vermezdim....eşin bir daha aynı şeyi tekrarlayacak olursa ve sen gene izin verirsen ilerde kuma bile getirebilir üzerine ona göre dikkatli ol kardeşim....

tatlım kusura bakma ama eşinde kişilik sorunu var bunun başka açıklaması olamaz....kişilik bozukluğu olan kişi kendisini daima haklı bulur ve bencil olurlar karşısındakilere saygı duymazlar kinci olurlar... yenilir yutulur birşey değil bu eşin sana karşı inanılmaz büyük saygısızlık onur kırıcı şeyler yapmış....

canım benim kıyamıyorum sana, sabrın için kızayım mı öveyim mi şaşırdım kaldım:zonked:

sen iyi zamanlarında ailenle barışmaya çalış....ne yap et ailenle barış...Allah muhafaza yarın öbür gün başına birşey gelse o zaman onlara koşman ne kadar ağır gelir..bak sıkışınca bizi hatırladın derler...zaten doğru olanda ailenle barışmandır....bu arada ailen eşine kaçmaya varacak kadar neden karşı çıktılar bu evliliğe....sakıncası yoksa öğrenebilirmiyim tatlım?

eşin yanlış yapıyo bence bırak ne hallerı varsa görsunler esının sana yansıtması saçma.kesın tavrını koy canım geçmiş geçmişte kaldı eşinin bunları unutması lazım ıntıkam alcam deyıp sureklı geçmışi gözunun önunne getırmesı sana haksızlık

canım sana bişey diyimmi senin yerinde olcam kıyametleri koparırım okadar ! bu anlattığın kadar basit bişey değil yaptığı nedemek eski sevgililerinden intikam alıyo evli barklı adamın neişi olur böyle şeylerle madem okadar gururlu bekarken yapsaymış yani ben çok yadırgadım seni nasıl böyle bişeye göz yumuyosun

bence ne yapıp edip karşı çıkmalısın.onu başkaldırabldiğini görsün.sen sstukça bu dvranşlarına devam eder.olmazsa da bşn bnce sonu glmz

Geri