gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Hayırlı cumalar melekeler ben sizlerden burda hayırlı cumalar mesajlarını cuma günü yapılacak duaları cuma günü yapılacak ibadetleri cuma gününün sünnetlerini paylaşmanızı istiyorum

2. gülandan

gülandan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    slm melekler herkese hayırlı cumalar diliyorum bugün açılan eller geri çevrilmesin bütün dualarımız kabul olsun hastalarımıza şifa diliyorum öncelikle hamilelere hayırlı evlat sağlık kolay doğum nasip etsin çocuğu olmayana tes zamanda bebek nasip etsin allahım sen dualarımızı kabül et amin

3. yaz_yağmuru

yaz_yağmuru Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH ım sen bizi bu mübarek gününde geri çevirme sana sığınıyoruz ve sadece senden medet umuyoruz.. sen bizim dualarımızı kabul eyle..

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

herkese hayirli cumalar diliyorum.. bu gün selavat getirmek cok ama cok sevap ar4kadaslar.. aksam yasin ve cuma suresini okumak evinize huzur ve mutluluk getirecektir.. elimizden geldigince ailemize ve arkadaslarimiza da dua edelim cünkü insanin baskasi icin yaptigi dualar daha hayirlidir...

Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayırlı cumalar meleklerim

hayırlı cumalar meleklerim

hayırlı cumalar dileğiyle meleklerim :D
  2. meleklerimize hayırlı nurlu cumalar

meleklerimize hayırlı nurlu cumalar

melekler hepimizin cuması mübarek olsun Rabbim bugünü hakkıyla ihya edenlerden eylesin bizleri
  3. Hayırlı Cumalar Meleklerim

Hayırlı Cumalar Meleklerim

Bu konu; cuma günü hakkında bilgi vermektedir. Bu mübarek cuma günümüz hayırlı olsun melekler.Rabbim hepimizi bu günü hakkıyla ihya edenlerden eylesin.Mahşer gününde Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V )in sancağı altında toplanan kullarından eylesin.Güzel sözler ve mesajlar bölümümüzde kısa bir cuma mesajına yer vermek istedim siz meleklerimiz için. Cuma, fakirlerin Haccıdır ve müminlerin,gök...
  4. Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Hayırlı Cumalar Mesajları Yeni

Hepinizin cuması mübarek olsun arkadaşlar. Varsa yeni cuma mesajları bekliyorum sizden.Teşekkürler..
  5. Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Bu konu; Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Cuma gününe daha sağ salim kavuşmuş buluyoruz, Yaradana şükürler olsun. Bu şükürlerimizi, hislerimizi ve duygularımızı sevdiklerimizle paylaşabilmek adına derlediğimiz en yeni hayırlı cumalar mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar...

Sayfayı Paylaş