Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
Meleklerden melkelre hayırlı cumalar mesajları
Hayırlı cumalar melekeler ben sizlerden burda hayırlı cumalar mesajlarını cuma günü yapılacak duaları cuma günü yapılacak ibadetleri cuma gününün sünnetlerini paylaşmanızı istiyorum

EN5CAGKHR5RCAU43QQQCANJ102ICA2V29J9CA5H4C3DCA66CMX8CA4A2C12CAW08AJACAWDDMZ1CAY2OS4TCAGHFELTCAJQFGD8CANLY9D5CA0RSYSQCA3H2TQKCA141LO9CAE0GOWJCAHHXHM3CAHLWZ0P-58.jpg

slm melekler
herkese hayırlı cumalar diliyorum bugün açılan eller geri çevrilmesin bütün dualarımız kabul olsun hastalarımıza şifa diliyorum öncelikle hamilelere hayırlı evlat sağlık kolay doğum nasip etsin çocuğu olmayana tes zamanda bebek nasip etsin allahım sen dualarımızı kabül et amin

ALLAH ım sen bizi bu mübarek gününde geri çevirme sana sığınıyoruz ve sadece senden medet umuyoruz.. sen bizim dualarımızı kabul eyle..

herkese hayirli cumalar diliyorum.. bu gün selavat getirmek cok ama cok sevap ar4kadaslar.. aksam yasin ve cuma suresini okumak evinize huzur ve mutluluk getirecektir.. elimizden geldigince ailemize ve arkadaslarimiza da dua edelim cünkü insanin baskasi icin yaptigi dualar daha hayirlidir...

Geri