gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Meltem Cumbul - Etek Sarı

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ETEK SARI SEN ETEK'TEN SARISAN SARISAN ETEK SARI SEN ETEK'TEN SARISAN SARISAN
    KURBAN OLAM BEY DAGININ KARISAN KARISAN
    KURBAN OLAM BEY DAGININ KARISAN KARISAN VAY

SORDUM SORUSTURDUM KIMIN YARISAN YARISAN
    SORDUM SUHAL ETIM KIMIN YARISAN YARISAN

BEN SORMADAN DOLU GIBI DÖGILI DÖGILI
    BEN SORDUKCA GÖZLERINDEN YAS GELI LELE GELI VAY

BIR GÖMLEK DIKTIRTIM GOLU DÜGMELI DÜGMELI
    BIR GÖMLEK DIKTIRTIM GOLU DÜGMELI DÜGMELI

HERKES KADERINE BOYUN EYMELI LELE EYMELI
    HERKES KADERINE BOYUN EYMELI LELE EYMELI VAY

DEDI GÖNÜL CIRKINE BEL BAGLAMA BAGLAMA
    SOYKA GÖNLÜM CIRKINE BEL BAGLAMA BAGLAMA

SEVDIYIM YAR MALATYAÝA DEGMELI DEGMELI
    SEVDIYIM YAR AGRGOYAYA DEGMELI DEGMELI VAY!!!!!!!!!

Meltem Cumbul - Etek Sarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meltem Cumbul Resimleri

Meltem Cumbul Resimleri

meltem cumbulun ayakları meltem cumbul ayakları cumbul ayak cunbul meltemcunbul
  2. Meltem Cumbul hayatı

Meltem Cumbul hayatı

meltem cumbul biyografi meltem cumbul hayatı meltem cumbul hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Şimdiler de "Nuri" dizisinde gördüğümüz, ünlü ve başarılı oyuncu Meltem Cumbul hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Meltem Cumbul ve Korhan Abay, 2004 Eurovision Şarkı Yarışması. Meltem Cumbul (d. 11 Kasım 1970, İzmir), Türk...
  3. Meltem Cumbul Boşanıyor mu?

Meltem Cumbul Boşanıyor mu?

meltem cumbul meltem cumbul haberleri meltem cumbul alican özbaş Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz Ağustos ayında gizlice evlenen Meltem Cumbul Alican Özbaş çiftinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Geçtiğimiz aylarda sık sık magazinda boşanacakları haberi çıkan çift bu kez gerçekten boşanma kararı aldı. İşte detaylar... Meltem Cumbul, geçtiğimiz yıl ağustos ayında gizlice nikâh...
  4. Meltem Cumbul Banka Soyacak!

Meltem Cumbul Banka Soyacak!

meltem cumbul, meltem cumbul haberleri, meltem cumbul yeni filmi Sevgili melekler, başarılı oyuncu Meltem Cumbul çok farklı bir rolle sinemaya dönüyor. Cumbul yeni sinema filminde bir hırsızı canlandıracak. Cumbul'dan başka Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu ve Filiz Ahmet'in de başrollerini paylaştığı 'Kadın İşi'; birbirlerinden başka güvenecek kimsesi olmayan farklı karakterlerdeki dört...

Sayfayı Paylaş