Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

eminecim 16. haftada bana da dr um kız gibi demişti. 20. hafta gittiğimizde kıza çok benziyor biraz hareket etse tam görücem dedi. yani hala ihtimal gibiydi ama 22. haftada ayrıntılı ultrasona gittik o zaman kız olduğu kesinleşti :)

hoşbulduk teşekkürler ikimiz de iyiyiz :) siz nasılsınız bakalım

hoşgeldim canımmmmmmmmm sensiz olur mu hiççççç
eminenin kızı olacakmış ilk bomba :)

hoşbulduk bitanem nasılsın prenses seni tekmeliyo hıııı yerim ben minik ayaklarını küçük şirin tekmelerinii

hımm çok sevindim canımm busene kim duysam kızı oluyo kızz sezonu açıldı valla bende kıs istiyorum ya sezonu kaçrdım mı acaba:emzirme:

eminecim 16. haftada bana da dr um kız gibi demişti. 20. hafta gittiğimizde kıza çok benziyor biraz hareket etse tam görücem dedi. yani hala ihtimal gibiydi ama 22. haftada ayrıntılı ultrasona gittik o zaman kız olduğu kesinleşti :)

canim benim doktorda hemen gördü, $imdiye kadar hic yanilmadim dedi... ama yinede kendini riske atmiyor 1% yanilmisda olabilirim diyo :) benimde 4 hafta sonra ayrintili ultrason, 21. haftada olcam... Kiz olduguna eminin :)

hoşbulduk canımmmm nasılsın minik bebişin nasıl bakalım
bu arada kaçıncı haftadasınız
ıyı olmaya calısıyorum canım....sen yokken neler yasadım bır bılsen...bırakıp gıttın benı....neyse anlatayım oncelıkle aılede bır sıkıntı var once babam hastalandı sonra annem....sukur suan bıraz daha ıyıler.....bende gunlerdır dış agrısından duramaıyordum en son dun aksam acıle gıttım tak etmıstı cunku...neyse yırmılık dısım cık mıs ve curuklerım varmıs kı agrılar dayanılmazdı.....ve dıs doktoru kendı doktoruna danıs eger ızın verırse alırız dedı...neyse bır ıslem yapamayınca bende cok agrıyor bana bır garagra yada nebıleyım rahatlatıcı bırsey verın dedım....ilac yazmıs...gebesın sorun olmaz ıcebılırsın dedı....bende pımpırıklıyım ya burda nekadar eczane varsa aradım okey aldım...ama ıctım sonunda allaha emanet yavrum dıye dıye....oyle ya canım ıste bu ara cok sıkıntılıyım.....bomba gıbıyım patlamaya hazır....
sagolsun kızların sayesınde buranın sayesınde unutmaya aklımı dagıtmaya calısıyorum...
sen neler yaptın annenler nasıl?nasıl gectı*bu arada sana bır ısım buldum yanı prensesıme....BURÇE.....LISTEYE EKLE ISTERSEN....BENIM GIBI SENDE SEVIYORSUN kısa,kıbar ısımlerı....teyzesınden bır önerı...
14 haftalık olduk bu arada...yarın test sounucumuzu gosterecegız...

hoşbulduk canım sonucun güzel çıkmış çok sevindim kuşumm allah tamamına erdirsin inş hep böyle güzel haberler le gelirsin bize

hoşgelsin canımcım:)
yaa hiç sensiz olur mu tatlım :)
nasılsın bakalım?

hb elmalı kurabiyem tabi diymi bensiz sohbet olurmu iş güç te beklesin ecik hiç sizi brakıp bişey yapasım yok vallla ben iyiyim çok şükür sen nasılsınn bakim

hoşbulduk bitanem nasılsın prenses seni tekmeliyo hıııı yerim ben minik ayaklarını küçük şirin tekmelerinii

hımm çok sevindim canımm busene kim duysam kızı oluyo kızz sezonu açıldı valla bende kıs istiyorum ya sezonu kaçrdım mı acaba:emzirme:

iyiyiz çok şükür tatlım. evet yaaa :) sürekli tepiyor :) ye teyzesi yeee... inşallah senin de göbüşünü tekmeleyen minik yakınlarda gelir, allah sana da göstersin canım.

ay evet yaaa ben de öyle kimi duysam kız... biz okulda yakın aralıklarla 4 hamileyiz ve dördümüzün de kızı olacak allah nasip ederse :)
inşallah senin de kızın olur canımmmmmm

Geri