Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

bencede :) pipi falan yok ortada :)

ee tamam o zaman sonuç kız :)

ayy yerim yaa çok seviyomn ben senin prensesii aşkım o benimm

aminnnnnnn inş inş canım duarını eksik etmeyin bizden çok mutlu ediyo bemni sizin duarınız anaaa gerçekten ya bende busene kim hamişse kıs benim geçen yeğenim oldu kıs öteki yengem yakında doğum yapcak oda kss
aminn inş rabbim herkesin gönlüne göre versinnn inş

bebişim olsun sağlklı olsun da cinsiyet ayrımı yapmıyorum yeterki olsunn

canımsınnnn
dualarım hep sizlerle...
hatta doğuma gitmeden önce elime buradaki bekleyenlerin listesini yazıp götürmeyi düşünüyorum allah nasip ederse tabi. çünkü evdeki hesap çarşıya uymayabilir :) yani erken gelmezse.
amiiiinnnnn tabiki olacak inşallah

bırı benı mı andı yoksam:)
canım calısmak guzel ama benım ısımde streslıydı hakkaten ve artık tak dedı oyuzden cıktım.....hayırlısı olsun eger gercekten yeteer dıyorsan psıman olmazsan cık derım....

biri seni andı:)

evet çok stresli ve yorucu bir iş.
ama evde oturmak ta istemiyorum. özellikle annem çok üzülür. diyorum ya kardeşim ve beni okutmak için resmen süründüler. emeklerine acıyorum :(

ama çocuğum olursa ben büyütmek istiyorum ayrılabilirim.

ya da seneye işimde çok stresliyim ve bu çocuk olayını etkiliyor diyebilirim diye düşünüyorum.

kızlar ben çıkıyorum hiç bişi yapmadım daha ev fena toparliim biraz
tatlıcadım buarada çok geçmiş osun cnm yaa diş çok zzor inşş geçre en kısa zamandaa
hepinizi öptm melekler aeolun

canım ben de işteyim. bugün durgun olarak son günüm.
işler açılmaya başladı ve aralık ayına kadar böyle gider. bundan sonra bu kadar sık görüşemeyeceğiz. ama mutlaka sizi gelişmelerden haberdar ederm:)

son zamanlarda kafam çok karışık.
acaba işten çıksam mı diyorum. stresli bir işim var ve çok şükür aslında çok ta çalışmaya ihtiyacım yok. evimiz var. eşim devlet memuru (öğretmen)...
sadece annem babam beni okutmak için çalıştı, emek harcadı ve ona kıyamıyorum.
çocuk olsa da bahanem olsa, işten çıksam diyorum ama bu stresle olacağı da yok:(

tatlıcadım işten çıktığında hamile kaldı ya, ondan beri kafaya taktım:)
en fazla 1 yıl daha çalışır ve çocuk olmazsa çıkarım diyorum.
nasıl fikir ama:)
yoksa hemen mi çıksam?

canım benim ya ben seni çok özlerim ama neolcak şimdii
çalışmöak istemiyosan çalima be tatlım mademki ihtiyacın da yok ama iyice düşün öyle karar ver çünkü iş bulmak çok zor bu devirde biliyosun işinin stresli olması çok kötü gerçekten güzelim allahım hakkında hayırlısnı nasip etsin sana herzaman duarımdasın canımın içi rabbim daha fazla bekletmeden versin inş meleğini

hosgeldın aysegulum....senden bısey ısteyebılırmıyım?goruntu resmını degıstırırmısın sakıncası yoksa canımn aysegulum yawwww dıger ebısler ddaha tatlıydı.....yok dersen sorun degıl....

hoşbulduk kuumm benimm tabiki senin istekerlin benim için bir emirdir
canım benim bu resmi görünce içime bir kıpırt geldi ve sanki bu bebiş resmi ban uğurlu gelicekte hamiş olcam gibi hissettim ama sonra değiştirri olurmu güzelim kırılşma ban tamammı tatlı meleğim

sen nasıl bakim bebiş nasıll anlat

üstünüze hapşırıyorummmmm :) bulaşsın inşallahhhhhhhh :)

kız bu dr lar çok fena :) kendilerini garantiye alıyorlar hemen. zaten erkek olsaydı pipiyi hemen gösterirdi :) bu dr un yorumu.

yarabbi şükür tatlım mçok saol heryanım hamişlik oldu sayende kıssss:ohh::emzirme:

ama evde oturmak ta istemiyorum. özellikle annem çok üzülür. diyorum ya kardeşim ve beni okutmak için resmen süründüler. emeklerine acıyorum :(

ya da seneye işimde çok stresliyim ve bu çocuk olayını etkiliyor diyebilirim diye düşünüyorum.

haklısın canım... ailelerimiz bizi okutmak için maddi-manevi herşeyi harcadılar. kendilerinden çok ödün verdiler. insan ona kıyamıyor zaten. istersen onlarla önce konuş sonra bırak. ama bu iş bırakma sürecinin kısa bir dönem olduğunu ve evde zaten yapamayacağını söyle. belli bir dönem sonra bu veya başka bir işe döneceğini belirt canım.

tatlıcadım buarada çok geçmiş osun cnm yaa diş çok zzor inşş geçre en kısa zamandaa

görüşürüz canım ben de öptüm kendini yorma, miniğin üzülmesin.

canım benim ya ben seni çok özlerim ama neolcak şimdii
çalışmöak istemiyosan çalima be tatlım mademki ihtiyacın da yok ama iyice düşün öyle karar ver çünkü iş bulmak çok zor bu devirde biliyosun işinin stresli olması çok kötü gerçekten güzelim allahım hakkında hayırlısnı nasip etsin sana herzaman duarımdasın canımın içi rabbim daha fazla bekletmeden versin inş meleğini

ahh bitanem yaa rabbim tüm bebek isteyenlerin yüzünü güldürsün inşallah.

şimdilik çalışmaya devam edicem sanırım. en azından kışı atlatayım da yazın kocişimşe bol bol tatil yaparım.
adam yatıyor evde:)

ee tamam o zaman sonuç kız :)

canımsınnnn
dualarım hep sizlerle...
hatta doğuma gitmeden önce elime buradaki bekleyenlerin listesini yazıp götürmeyi düşünüyorum allah nasip ederse tabi. çünkü evdeki hesap çarşıya uymayabilir :) yani erken gelmezse.
amiiiinnnnn tabiki olacak inşallah

allah razı m olsun canım ya iyiki varsınız inşş inş rabbim kolya doğumlar nasip etsin inş bir avazad kurtarsın ini inş aminn

canım benim ya kıyamam sana anneni üzmek istemiyosun anlıyorum ama stres ta souçta bebişin gelmesin engelleyen bişey allah yardımcın olsın madem ihtiyacında yok çık ozamöan işten

güle güle canım

Geri