Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

sagol canim aminn... darisi hepinizin basina insallah....

aminnn inş canım benimm duarınz beni nekadar mutlu bir bilsen hepinizi çok seviyorum

hoşbulduk şeker:)

yaaa Ayşegül şuraya bak!
Birsürü hamişin arasında kalmışız.
Bize de bulaşacak sanırsam:) heyecanlandım bak şimdi:)

valla kuşum ya kesin bunlar bizede bılaştıracak bizde yakında hamişiz bak görürsün :ohh::ohh:

hoşbulduk şeker:)

yaaa Ayşegül şuraya bak!
Birsürü hamişin arasında kalmışız.
Bize de bulaşacak sanırsam:) heyecanlandım bak şimdi:)

üstünüze hapşırıyorummmmm :) bulaşsın inşallahhhhhhhh :)

canim benim doktorda hemen gördü, $imdiye kadar hic yanilmadim dedi... ama yinede kendini riske atmiyor 1% yanilmisda olabilirim diyo :) benimde 4 hafta sonra ayrintili ultrason, 21. haftada olcam... Kiz olduguna eminin :)

kız bu dr lar çok fena :) kendilerini garantiye alıyorlar hemen. zaten erkek olsaydı pipiyi hemen gösterirdi :) bu dr un yorumu.

hb elmalı kurabiyem tabi diymi bensiz sohbet olurmu iş güç te beklesin ecik hiç sizi brakıp bişey yapasım yok vallla ben iyiyim çok şükür sen nasılsınn bakim

canım ben de işteyim. bugün durgun olarak son günüm.
işler açılmaya başladı ve aralık ayına kadar böyle gider. bundan sonra bu kadar sık görüşemeyeceğiz. ama mutlaka sizi gelişmelerden haberdar ederm:)

son zamanlarda kafam çok karışık.
acaba işten çıksam mı diyorum. stresli bir işim var ve çok şükür aslında çok ta çalışmaya ihtiyacım yok. evimiz var. eşim devlet memuru (öğretmen)...
sadece annem babam beni okutmak için çalıştı, emek harcadı ve ona kıyamıyorum.
çocuk olsa da bahanem olsa, işten çıksam diyorum ama bu stresle olacağı da yok:(

tatlıcadım işten çıktığında hamile kaldı ya, ondan beri kafaya taktım:)
en fazla 1 yıl daha çalışır ve çocuk olmazsa çıkarım diyorum.
nasıl fikir ama:)
yoksa hemen mi çıksam?

ıyı olmaya calısıyorum canım....sen yokken neler yasadım bır bılsen...bırakıp gıttın benı....neyse anlatayım oncelıkle aılede bır sıkıntı var once babam hastalandı sonra annem....sukur suan bıraz daha ıyıler.....bende gunlerdır dış agrısından duramaıyordum en son dun aksam acıle gıttım tak etmıstı cunku...neyse yırmılık dısım cık mıs ve curuklerım varmıs kı agrılar dayanılmazdı.....ve dıs doktoru kendı doktoruna danıs eger ızın verırse alırız dedı...neyse bır ıslem yapamayınca bende cok agrıyor bana bır garagra yada nebıleyım rahatlatıcı bırsey verın dedım....ilac yazmıs...gebesın sorun olmaz ıcebılırsın dedı....bende pımpırıklıyım ya burda nekadar eczane varsa aradım okey aldım...ama ıctım sonunda allaha emanet yavrum dıye dıye....oyle ya canım ıste bu ara cok sıkıntılıyım.....bomba gıbıyım patlamaya hazır....
sagolsun kızların sayesınde buranın sayesınde unutmaya aklımı dagıtmaya calısıyorum...
sen neler yaptın annenler nasıl?nasıl gectı*bu arada sana bır ısım buldum yanı prensesıme....BURÇE.....LISTEYE EKLE ISTERSEN....BENIM GIBI SENDE SEVIYORSUN kısa,kıbar ısımlerı....teyzesınden bır önerı...
14 haftalık olduk bu arada...yarın test sounucumuzu gosterecegız...

canım benim ya çok geçmiş olsun diş ağrıs dayanılmaz bişey allah şifa versinm sana

inş yarın test sonucun süper çıkar kuşlum duarım seninlee

iyiyiz çok şükür tatlım. evet yaaa :) sürekli tepiyor :) ye teyzesi yeee... inşallah senin de göbüşünü tekmeleyen minik yakınlarda gelir, allah sana da göstersin canım.

ay evet yaaa ben de öyle kimi duysam kız... biz okulda yakın aralıklarla 4 hamileyiz ve dördümüzün de kızı olacak allah nasip ederse :)
inşallah senin de kızın olur canımmmmmm

ayy yerim yaa çok seviyomn ben senin prensesii aşkım o benimm

aminnnnnnn inş inş canım duarını eksik etmeyin bizden çok mutlu ediyo bemni sizin duarınız anaaa gerçekten ya bende busene kim hamişse kıs benim geçen yeğenim oldu kıs öteki yengem yakında doğum yapcak oda kss
aminn inş rabbim herkesin gönlüne göre versinnn inş

bebişim olsun sağlklı olsun da cinsiyet ayrımı yapmıyorum yeterki olsunn

ayyy bu sezen aksunun bi ninni söylüyor.... beni aglatti :((((

ayyy canm ağlama ya kıyamam sana

ıyı olmaya calısıyorum canım....sen yokken neler yasadım bır bılsen...bırakıp gıttın benı....neyse anlatayım oncelıkle aılede bır sıkıntı var once babam hastalandı sonra annem....sukur suan bıraz daha ıyıler.....bende gunlerdır dış agrısından duramaıyordum en son dun aksam acıle gıttım tak etmıstı cunku...neyse yırmılık dısım cık mıs ve curuklerım varmıs kı agrılar dayanılmazdı.....ve dıs doktoru kendı doktoruna danıs eger ızın verırse alırız dedı...neyse bır ıslem yapamayınca bende cok agrıyor bana bır garagra yada nebıleyım rahatlatıcı bırsey verın dedım....ilac yazmıs...gebesın sorun olmaz ıcebılırsın dedı....bende pımpırıklıyım ya burda nekadar eczane varsa aradım okey aldım...ama ıctım sonunda allaha emanet yavrum dıye dıye....oyle ya canım ıste bu ara cok sıkıntılıyım.....bomba gıbıyım patlamaya hazır....
sagolsun kızların sayesınde buranın sayesınde unutmaya aklımı dagıtmaya calısıyorum...
sen neler yaptın annenler nasıl?nasıl gectı*bu arada sana bır ısım buldum yanı prensesıme....BURÇE.....LISTEYE EKLE ISTERSEN....BENIM GIBI SENDE SEVIYORSUN kısa,kıbar ısımlerı....teyzesınden bır önerı...
14 haftalık olduk bu arada...yarın test sounucumuzu gosterecegız...

ahhhh canımmmm çok geçmiş olsunnnnn allah anne-babana şifa versin inşallah.
öfff bu diş en olmadık zamanlarda çıkar ortaya zaten. canım tv programında dr dan dinlemiştim. ilk 3 ay hamilye diş tedavisi yapılamaz ama ikinci 3 aylık dönemde yapılabilir dedi. sen yine dr una danış tabi. allah sana da sağlık versin canım. herşey üst üste gelmiş ondan sıkıntın artmış canım. sabret ne yapacaksın. allah yardımcın olsun tatlımmmm.

annemler iyiler çok şükür, çok güzel vakit geçirdik. yarın bize gelecekler babamla. beraber hem vakit geçiririz hem kışlık fasulye falan yaparız dedik. zaten yalnızım evde.
oyy teyzesi teşekkür ederiz tamam listeme ekleme yaparım hemen :)
maşallahhhhhhh kocaman olmuş kuzucuk. allah hayırlı sonuç versin canım

canım ben de işteyim. bugün durgun olarak son günüm.
işler açılmaya başladı ve aralık ayına kadar böyle gider. bundan sonra bu kadar sık görüşemeyeceğiz. ama mutlaka sizi gelişmelerden haberdar ederm:)

son zamanlarda kafam çok karışık.
acaba işten çıksam mı diyorum. stresli bir işim var ve çok şükür aslında çok ta çalışmaya ihtiyacım yok. evimiz var. eşim devlet memuru (öğretmen)...
sadece annem babam beni okutmak için çalıştı, emek harcadı ve ona kıyamıyorum.
çocuk olsa da bahanem olsa, işten çıksam diyorum ama bu stresle olacağı da yok:(

tatlıcadım işten çıktığında hamile kaldı ya, ondan beri kafaya taktım:)
en fazla 1 yıl daha çalışır ve çocuk olmazsa çıkarım diyorum.
nasıl fikir ama:)
yoksa hemen mi çıksam?
bırı benı mı andı yoksam:)
canım calısmak guzel ama benım ısımde streslıydı hakkaten ve artık tak dedı oyuzden cıktım.....hayırlısı olsun eger gercekten yeteer dıyorsan psıman olmazsan cık derım....

ahhhh canımmmm çok geçmiş olsunnnnn allah anne-babana şifa versin inşallah.
öfff bu diş en olmadık zamanlarda çıkar ortaya zaten. canım tv programında dr dan dinlemiştim. ilk 3 ay hamilye diş tedavisi yapılamaz ama ikinci 3 aylık dönemde yapılabilir dedi. sen yine dr una danış tabi. allah sana da sağlık versin canım. herşey üst üste gelmiş ondan sıkıntın artmış canım. sabret ne yapacaksın. allah yardımcın olsun tatlımmmm.

annemler iyiler çok şükür, çok güzel vakit geçirdik. yarın bize gelecekler babamla. beraber hem vakit geçiririz hem kışlık fasulye falan yaparız dedik. zaten yalnızım evde.
oyy teyzesi teşekkür ederiz tamam listeme ekleme yaparım hemen :)
maşallahhhhhhh kocaman olmuş kuzucuk. allah hayırlı sonuç versin canım
sagol canım ınsallah...evet tedavıyı suan erteledım zaten kendımce ama doktoruma da yarın soracagım galıba o da bekle der...zaten danısmadan bısey yapmam ılk defa ılac ıctım o bıle rahatsız ettı acıkcası....
bende sevındım senın ıyı olmana....yaz tabı hosuna gıttıyse ayrıyetten cok sevınırım....anlamı takım yıldız demekmıs....eskı bır hukumdarın da esının adıymıs....

Geri