Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

normalde ben de uyuyamam ama yoruluyoruz artık demek ki.inşaallah ikimizde de bişey çıkmaz.zor oluyor böyle çünkü.ne yiyeceğini şaşırıyorsun

ne güzel... uyumak bu dönemlerde hem bizim için hem bebeğimiz için çok iyiymiş.
inşallah canım. tabi doğru söylüyorsun.

herşeyi hemen araştırıyoruz okuyoruz.bi de ben çocuk gelişimi anne sağlığı hakkında eğitim aldım zamanında.

oh ohhh :) ama tecrübeli annelerin hep söylediği şey şu: kitap bilgileri ile kendi çocuğunu yetiştirmen imkansız diyorlar. bakalım bildiklerimizi çocuklarımıza uygulayabilir miyiz bilmiyorum.

ne güzel... uyumak bu dönemlerde hem bizim için hem bebeğimiz için çok iyiymiş.
inşallah canım. tabi doğru söylüyorsun.

oh ohhh :) ama tecrübeli annelerin hep söylediği şey şu: kitap bilgileri ile kendi çocuğunu yetiştirmen imkansız diyorlar. bakalım bildiklerimizi çocuklarımıza uygulayabilir miyiz bilmiyorum.
evet farkındayım.afallayacam gibime geliyor :)aslında başkalarının müdahalesi olmazsa sorun olmaz bence afallasam da toparlarım ama...
hımm okudum canım, gerekirse ben de yararlanırım, inşallahhhh gerekmez ikimize deee
inşaallaaah

evet farkındayım.afallayacam gibime geliyor :)aslında başkalarının müdahalesi olmazsa sorun olmaz bence afallasam da toparlarım ama...

inşaallaaah

bende bende :)
tabi çocuğa karşı ortak dil kullanılırsa o zaman rahat yetiştirilir. ama biz başka babaları başka konuşursa işimiz zor. ya da babaanne-anneanne ve dedeleri dikkat etmezlerse yandık :)

bende bende :)
tabi çocuğa karşı ortak dil kullanılırsa o zaman rahat yetiştirilir. ama biz başka babaları başka konuşursa işimiz zor. ya da babaanne-anneanne ve dedeleri dikkat etmezlerse yandık :)
ben de eşime o yönde şeyler anlatıyorum sürekli benim söylediğim yanlış bile olsa beni çocuğun yanında onayla.benim evet dediğime hayır hayır dediğime evet deme diyorum.onu da biraz rahatlatmak için biz daha önemli şeylerde sana danışırız diyorum

selam arkadaslar ben yeniyim umarim iyi anlasiriz birbirimize yardimci oluruzz..
hoşgeldin aramıza doğru yere geldin

Geri