Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Merhaba. Hamile olmak isteyenler burada toplanıyor sanırım. :) Allah hepimizin gönlüne göre versin.Ben de çok istiyorum. İnşallah en hayırlı zamanda... Bugün adetim 2 gün gecikt diye kan testi yaptırdım. Beta Hch 0.10 çıktı. :( Ama hala adet olmadım. Sizce test için erken mi?

slm cnm hoşgeldin evet hemşom ben geldim çok özledim sizleri iyiyiz cnm çok şükür sen nasılsın neler yapıyosun tatlım:D
Valla canim ne olsun iste,pek degisen bisey yok bende.Asil haberler sende:)Anlat bakayim,bebisin nasil,cinsiyeti neydi,hamisligin nasil gidiyor,cok kilo aldinmi,dogum tarihin ne zamandi,memlekette havalar nasil...Ayy,ne cok soru sordum:D

hamdolsun laracım iiz çok şükür 3lü testten sonra biraz sıkılmıştım ama iim hamdolsun Rabbime dua ediyorum herşeyin yolunda ve sağlıkla olması için

Merhaba. Hamile olmak isteyenler burada toplanıyor sanırım. :) Allah hepimizin gönlüne göre versin.Ben de çok istiyorum. İnşallah en hayırlı zamanda... Bugün adetim 2 gün gecikt diye kan testi yaptırdım. Beta Hch 0.10 çıktı. :( Ama hala adet olmadım. Sizce test için erken mi?
Merhaba canim,aramiza hosgeldin:)Ne zamandir bebek istiyorsun?Dedigin gibi insallah hepimiz hayirli zamanda kavusuruz meleklerimize.Eger adetlerin düzenliyse ve kan testide negatif ciktiysa sanirim gercekten hamile degilsin canim.Adetinin iki gün gecmesi kan testi yapmak icin erken degil bence...

Slm h. geldin aramıza, evet bebek isteyenler burda :)
kan testi için erken değil benim bildiğim, olsa idi çıkması lazımdı, ama yinede hayırlısı bekle bakalım biraz :)

ayyy herkez burda ne güzel, ban ama calismam lazim :(
Kolay gelsin eminem:)Yorma kendini ve prensesimizi:D
hamdolsun laracım iiz çok şükür 3lü testten sonra biraz sıkılmıştım ama iim hamdolsun Rabbime dua ediyorum herşeyin yolunda ve sağlıkla olması için
Hayirdir berracim,gecmisleri okuyamadim ama bu 3lü testte neye bakiliyor onuda bilmiyorum.Ters biseymi cikti kontrolünde?Icini ferah tut gülüm,insallah hersey yolunda gidecek ve bebisinde saglikli olacak Allahin izniyle insallah...

Geri