Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Tersliği çin ne diyor dr amcası, inşallah döner daha zamanın var sanırım döner o zamana kadar canım canını sıkma...
Allahım kolaylıklar versin evet yaaaaa zordur son günler, uyku falan hak getire değil mi... canım benim sabır az kaldı... bebeğeini düşün kötü hissettiğinde ..
Kısmet canım tabikide, hiç beklenmedik anlarda gelebilir haklısın.. bugün sabahtan adet olacak gibi karın ağrım vardı, heralde geldi dedim ama gelmedi hala, gerci günüm yarın... göğüs uçları işte baya bir acı var...
normalde tam dogum kanalına gırmemiştı 2 hafta öncekı kontrolde dun ıste tekrar donunce neeee demısım:) doktor teyzemız tekrar dönüp dönmeme konusunda suan beklıcez dedı bakalım beklıyoruz artık haftada bıre düştü kontrol o degılde boyle son zamanlarda anıden dönen bebeklerde kordon dolanması sorunu yasanırmıs allah korusun ondan dolayı bayagı korktum baska bır ultrasona yönlendırdı cok sukur bısey cıkmadı ama tetıkteyım ısın dogrusu anı hareketlerden kacın dedı bakalım carsambaya kadar ne durumda olcaz.....
ınsallah gelmez canım ya ınsan beklemedıgı ada alınca bu haberı daha b ır guzel oluyor.....ama sunu soylıcem heran dua ettıgım heran aklımdasın adın dılımde hep....

normalde tam dogum kanalına gırmemiştı 2 hafta öncekı kontrolde dun ıste tekrar donunce neeee demısım:) doktor teyzemız tekrar dönüp dönmeme konusunda suan beklıcez dedı bakalım beklıyoruz artık haftada bıre düştü kontrol o degılde boyle son zamanlarda anıden dönen bebeklerde kordon dolanması sorunu yasanırmıs allah korusun ondan dolayı bayagı korktum baska bır ultrasona yönlendırdı cok sukur bısey cıkmadı ama tetıkteyım ısın dogrusu anı hareketlerden kacın dedı bakalım carsambaya kadar ne durumda olcaz.....
ınsallah gelmez canım ya ınsan beklemedıgı ada alınca bu haberı daha b ır guzel oluyor.....ama sunu soylıcem heran dua ettıgım heran aklımdasın adın dılımde hep....

Allahım korusun canım yaaa, dikkatli ol o zaman bu dönemlerde, sakın iş falan yapim deme özelliklede uzanma hareketlerinden kaçın, bırak evi b...k götürsün temizlik falan yapma sakın :D Eşine bırak işleri yapsın yemekleri temizlikleri, becerir mi bari :)
Allah razı olsun canımın içisin sen yaaaa, inşallah kabul olur dualarımız, bir an önce bende kavuşurum meleğime...:ar4fd:

Allahım korusun canım yaaa, dikkatli ol o zaman bu dönemlerde, sakın iş falan yapim deme özelliklede uzanma hareketlerinden kaçın, bırak evi b...k götürsün temizlik falan yapma sakın :D Eşine bırak işleri yapsın yemekleri temizlikleri, becerir mi bari :)
Allah razı olsun canımın içisin sen yaaaa, inşallah kabul olur dualarımız, bir an önce bende kavuşurum meleğime...:ar4fd:

yapmıyorum valla yapsam da yavas yavas yapıyorum son 2 haftamız falan zaten esım becerır sagolsun yapar canım...dınlenıyroum dünden berı ınsallah hakkımda hanıgı dogum ıyı olcaksa o olsun dıyorum.....ınsallah canım ınsallahhhh......
baglantına daha var degıl mı?bırden gıtme de.....
bu arada ben okula kayıt yaptırmadım dondurdum.....daha bır rahatım seneey tekrar ınsallah kayıt yenıletcem.....bu arada teyzesı subat annelerı topıgınde kızımın odası var musaıt olunca bak.....gercı duzensız ama cunku yukleme olmaz dıye deneyeyeım demıstım o da yuklenınce neyse dedım....bak bakalım begenecekmısın?

yapmıyorum valla yapsam da yavas yavas yapıyorum son 2 haftamız falan zaten esım becerır sagolsun yapar canım...dınlenıyroum dünden berı ınsallah hakkımda hanıgı dogum ıyı olcaksa o olsun dıyorum.....ınsallah canım ınsallahhhh......
baglantına daha var degıl mı?bırden gıtme de.....
bu arada ben okula kayıt yaptırmadım dondurdum.....daha bır rahatım seneey tekrar ınsallah kayıt yenıletcem.....bu arada teyzesı subat annelerı topıgınde kızımın odası var musaıt olunca bak.....gercı duzensız ama cunku yukleme olmaz dıye deneyeyeım demıstım o da yuklenınce neyse dedım....bak bakalım begenecekmısın?

İyi iyi aman en azından kocanın elinden geliyormuş :) ayy canım benim çok az kalmış artık inşallah hayırlısı olsun sezeryan yada normal artık Allah sağ salim elimne almayı nasip etsin inşallah :)
Okul işini de iyi yapmışsın, okul nesıl olsa biter boşverrrrrrrrrrrr :D
Akşama bakarım canım eşim geliyor beni almak için birden yağmur başladı çağırdım, canım seni çok çok öpüyorum kendine çok dikkat et tamam mııııı öptüm kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bybyyyyyyyyyyyyy :)

İyi iyi aman en azından kocanın elinden geliyormuş :) ayy canım benim çok az kalmış artık inşallah hayırlısı olsun sezeryan yada normal artık Allah sağ salim elimne almayı nasip etsin inşallah :)
Okul işini de iyi yapmışsın, okul nesıl olsa biter boşverrrrrrrrrrrr :D
Akşama bakarım canım eşim geliyor beni almak için birden yağmur başladı çağırdım, canım seni çok çok öpüyorum kendine çok dikkat et tamam mııııı öptüm kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bybyyyyyyyyyyyyy :)
tamam canım gorusuruz sevındım senı gordugume.....
hoscakal.....

misafir melek

merhaba arkadaslar bende bu siteyi uzun zamandr takip ediyorum bende bir mercimek sevdalisiyim uc yillik evliyim ve benimde cocugum olmuyor bir senedir istiyoruz ama olmuyor her ay acaba hamilemiyim sorusunu sormaktan ve beklemekten skildim ozellikle cevremdeki insanlarin tek tek hamile oldugunu duyunca daha cok sinir oluyorum ve hemen oluyor isteyenlerinki , anlayamadim biz nerde yanlis yapiyoruz.

nasip canım ya ne bileyim şartlara uymayan ne var anlayamadım sanırım Rabbim sınıyor bizi benimle yola çıkanların bebekleri doğdu bile insan kendini kötü hissediyor işte:18:

canim benim seni cok anliyorum. hele bide etrafinda öyle cok hamile klip doguran varsa cok kötü oluyyor. Dua ediyorum canim benim Rabbim insallah benden önce sana vrir insallah. Ben evlat sevgisini tatmisim. Rabbim sanada insallah tattirsin.

dilara bacım nasılsın demek sende regl oldun...yaaww bu regllere çok ağır seans uygulasakta bir daha gelmeseler...

caniiiiiiimmmm izgilimmm... birtanemm nasilsin askuuummmm :)
valla ben iyiyim sükür. adet oldum ama... ne yapalim. yapacak bisi yok. canim benim senin durumun nasil? Kac haftalik oldun simdi sen? Allahim kolay dogum nasip eder insallah

merhaba arkadaslar bende bu siteyi uzun zamandr takip ediyorum bende bir mercimek sevdalisiyim uc yillik evliyim ve benimde cocugum olmuyor bir senedir istiyoruz ama olmuyor her ay acaba hamilemiyim sorusunu sormaktan ve beklemekten skildim ozellikle cevremdeki insanlarin tek tek hamile oldugunu duyunca daha cok sinir oluyorum ve hemen oluyor isteyenlerinki , anlayamadim biz nerde yanlis yapiyoruz.

canim bniim... hosgeldin. Rabbim insallah sanada bir an evvel verir

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

Ecce..........................................17 Ocak

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Lalezar.................................... 22 Ocak
Lovley......................................24 Ocak
Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Pirenses.................................10 Şubat
Dilara1.....................................17 Şubat
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

canım benim seni merak ediyordum demek geldi şu gelmezolasıcalar
inşallah bu son ayındır inşallah tez vakitte kavuşursun meleğine
dualarım her zaman seninle... umudunu hiç yitirme...
evet izgilim geldiler maalesef senas uygula bencede ...nasip ama izgilim beklicem Rabbim verecek elbet bir gün...

bu arada herkese hayırlı cumalar güzeller
yine her zamanki gibi geldim ama kissssssmecikleeee yoooookk
neyse canlar biz gayet iyiyiz yarın nasipse randevumuz var...şekere bakılacak dualarınızı bekliyorum herkesi çooook çooook öpüyoruuuuuum
tatlı cadım berranur eminegelin doğum arefesindesiniz Rabbim kolaycık kısacık hemencik bir doğum nasip etsin...Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
lalezaaaaaaaar fıstıklı lokumum sanada şöyleeeee en fiyakalısından bir selam çakayım:ar4fd:
bu arada bizim lara ve bilgemelek nerelerde....laraaaaa bilgemeleeeeeeek sesime gelin kuşum sesime:yahoo:
neyse daha fazla uzatmadan ben kaçayım ufaktan ufaktan
mesajımı okuyan herkese selamlar sevgiler saygılar hayırlı günler....
maaşallah bebişinede sanada canım :nazar: :D öptüm :D
hayır oyle düşünme sakın nasıp degılmıs dıyemeyiz hıcbırzaman allahım en hayırlı zamanda verecektır sen umutsuz olursan bunun bır hayrı kalırmı sence???????
olumsuz düşünce unutmqakı senı daha cok strese sokarak ve kafanda buyuterek etkılıyor ve buda senın bebek konusundakı calısmanı engellıyor verımsız yanı.....hanı olmus guzel seylerı bılmesem duymasam tamam haklısın dıyecegım ama benım teyzemın yılarca olmadı cocugu ama suan 3 tane cocugu var.....hersey bızım ıcın.....
senı cok ıyı anlıyorum ama lutfen karamsarlıgı kapılma
teşekkürler tatlı cadım iyiki varsınız canım artık umudum yepyeni canım ben elimden geleni yapıp Rabbime havale edicem..:)
canim benim seni cok anliyorum. hele bide etrafinda öyle cok hamile klip doguran varsa cok kötü oluyyor. Dua ediyorum canim benim Rabbim insallah benden önce sana vrir insallah. Ben evlat sevgisini tatmisim. Rabbim sanada insallah tattirsin.
ayy canım ya Rabbim isteyen herkesin meleğini göndersin inşallah senden önce değil beraber hamile kalalım inşallah bide sen salatı tefriciye okuyacakmışsın sanırım okursan haberim olsun yardım ederim canım tamam bu ay bende okumuştum arkadaşlarla sağolsunlar :)

Geri