Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ahh cnm ya neler oldu böyle çok geçmiş olsun

evet canım sorma densiz biri var apartmanda, hep şikayet etmiş milleti, altta dükkanı var dükkanındaki kiracı çıktı diye apartlandakileri suçlamış, savcılığa şikayet falan etmiş, işte gidip ifade verdik, aslında adam ruhsat belgesindeki eksiklikler yüzünden çıktı, tamamlayamadı ama o apartmandakilere suç atıyor, bide bizlere hakaret ediyor bana bile neler söyledi, valla terbiyem müsade etmiyor burda yazamam, yöneticimizde bayan onada ne hakaretler falan, hem suçlu hem güçlü olmaya çalışıyor işte, neyse birşey olacağı yokda işte bize boşuna stres yaptı :)

Son düzenleme:
Yine gelen olmadı, bugün temizlik yapmadım uyudum biraz hahaha hahaha hahaha
Hadi hepinizi çoooooooooooooook öptüm bybyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ahhh bitanem nasıl özledim seni hep aklımdasın benim güzel arkadaşim herşey gönlünce olsun dualarım seninle herşeyi başarıcaksın bu bebek gelicek yeğenim önce annesini rahatlatıyo anneliğe hazırlanıyosum bak görürsün az kaldı aminnn duarın için çok teşekkür ederim canm çok öpüyorum seni
nasip canım nasipten öte köy yok derler ya bizde nasibimiz ne vakit gelirse kabulümüz :) sağol desteğin için bitanem kendine ve meleğine çok iyi bak :kiss:
bebişim hiç bir fikrim inş herşey yolundadır inş
dün oldu bitti ayşem ya bende anlamadım :S
[Silam_nisa, Lalezarim ve diger bekleyen arkadaslarim insallah cok az kaldi ve yaza hamis gireceksiniz ben gonulden inaniyorum..

Canim bu ya iltihap olabilir yada yumurta bazen catlarken hafif pembemsi kanama yapiyor oyle birseyde olabilir.. ama iltihap olma ihtimaline karsi bir doktora gorunsen iyi olur belkide..

Bu arada diyetede baslamissin canim insallah o kilolar en kisa zamanda gidecek ve yerine melegin gelecek.. Hem diyet yaparken belkide aklini cok fazla takmadigin icin gelecek melegin.. dularimdasin tatlim.. dikkat et kendine.. cok cok opuyorum
inşallah canım inşallah Rabbim yüzümüzü güldürür bizimde :) sizin gibi arkadaşlarım oldukça dimdik ayaktayım canlarım benim :kiss:
Evet canım okudum ama cevap yazamadım, daha sonra anlatırım apartmanda sorunlar oldu da karakola gidip ifadeler falan verdik apartmancak, bizde toplandık falan öyle valla çok yorgunum.. :S
aaa okudum canım maalesef densiz insanlarda var hayatımızda boşver sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı oda rahatsız edici olmuş ama tınlama geçer ..
Yine gelen olmadı, bugün temizlik yapmadım uyudum biraz hahaha hahaha hahaha
Hadi hepinizi çoooooooooooooook öptüm bybyyyyyyyyyyyyyyyyyy

ayy Allah seni netmeye kızz siteye seni topik toparlayıcı olarak alalım olur sadmin halaya diyek hahaha

tık tık tıkkkk :)

Ahhh canım benim çıktıktan sonra geldin heralde, yine karşılaşamadık :((((

Lalezarım benim seni cok seviyorum ♥

Bende seni seviyorum kuzucummmmmm :)

nasip canım nasipten öte köy yok derler ya bizde nasibimiz ne vakit gelirse kabulümüz :) sağol desteğin için bitanem kendine ve meleğine çok iyi bak :kiss:

dün oldu bitti ayşem ya bende anlamadım :S

inşallah canım inşallah Rabbim yüzümüzü güldürür bizimde :) sizin gibi arkadaşlarım oldukça dimdik ayaktayım canlarım benim :kiss:

aaa okudum canım maalesef densiz insanlarda var hayatımızda boşver sinek küçüktür ama mide bulandırır hesabı oda rahatsız edici olmuş ama tınlama geçer ..

ayy Allah seni netmeye kızz siteye seni topik toparlayıcı olarak alalım olur sadmin halaya diyek hahaha

Hıııı söyle vallaha bak sabahın bu saatinde sitede bir tek ben varım, ne misafir var nede online üye, nedeeeeeeeeeeee halacınnnnnnnnnnnnnnn hahaha hahaha hahaha

<!-- google_ad_section_start -->:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
asm.ext..................................... 25 Mart
Lalezar.................................... 25-29 Mart

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Melodi_cn ....................................28 Mart
Esinerkan.....................................30 Mart
Pozitif baby..................................1 Nisan
Yasemin.....................................9-10 Nisan
Şimall....................................... 14 Nisan
Sılam_nisa..................................14 Nisan
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 Nisan Dilara1.....................................21 Nisan

2010 ANNE ADAYLARI :leylek
bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................Ocak (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. <LINKZ id=linkz24><NOBR target="blank" pGlpl="linkzHighlighted_4714">Mart</NOBR></LINKZ> (<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr
Hazan.......................................14 Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr
<!-- google_ad_section_end -->​

Geri