gebe
  1. nefertari775

nefertari775 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba ve soru?

Konu, 'Deneme Odası' kısmında nefertari775 tarafından paylaşıldı.

ilk önce merhaba demek istiyorum herkese. bir sorum olacak nereye yazacağımı bilmediğimden burdan sorayım dedim. ben nişanım için güzel bir dans müziği arıyorum ve herkesten yardım bekliyorum bu problemimi nerden yazarsam daha çok yardımcı bulurum :S

merhaba ve soru? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru Ve Cevaplarla TeyemmÜm

Soru Ve Cevaplarla TeyemmÜm

Soru: Teyemmüm Nedir? Cevap: Su bulunmadığı veya bulunup da özür sebebiyle kullanmak mümkün olmadığı hâllerde, temiz bir toprak veya taş, kum, ker*** gibi toprak cinsinden bir şey ile abdestsizliği veya cünüplüğü gidermek için, elleri toprağa sürüp yüzü ve kolları mesh etmektir. Teyemmümün fazları Soru: Teyemmümün farzı nelerdir? Cevap: Teyemmümün farzı üçtür: 1- Cünüplükten veya...
  2. Mısır ve Boğazlar Sorunu

Mısır ve Boğazlar Sorunu

mısır meselesi ve boğazlar sorunu boğazlar konusu hangi anlaşmayla kesin olarak çözümlenmiştir mısır ve sorunu hangi antlaşmayla ortaya çıktı antlaşma ile kesin olarak nasıl halledilmiştir I.Dünya Savaşı sonrası Anadolu’da gelişen kurtuluş hareketi ve sonucunda kurulan yeni Türk Devletiyle, süregelen savaşı sona erdirmek için 24 Temmuz 1923’te Lozan barış antlaşması imzalanır. Lozan sırasında...
  3. muhteşem soru ve cevaplar...

muhteşem soru ve cevaplar...

orta iki ingilizce sınavı. soru:what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem. soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız. cevap:akıllı ol, canımı ye... soru: kazım karabekir kimdir? cevap: kazım karabekir askerdir. mustafa paşanın en yakın arkadaşıdır.londros , mondros ve sivas...
  4. soru ve cevaplarla hamilelik!

soru ve cevaplarla hamilelik!

- Q: 35'ten sonra cocuk yapmak dogru mudur? - A: Hayir, 35 tane yeterli gorunuyor - Q: Bebegin cinsiyetini ogrenmek icin en guvenilir yontem nedir? - A: Dogurmak. - Q: Doktorum bana dogum yaparken hissedecegim seyin aci degil sadece normal bir baski olacagini soyledi, bu dogru mu? - A: Tabii, bakiniz meteoroloji uzmanlari da kasirgayi normal bir doga olayi olarak tanimlar. - Q: Bebegimiz...
  5. merhaba hamisler ve anneler :)

merhaba hamisler ve anneler :)

Hamileliginiz nasil gidiyor hamisler umarim iyidir neler yasiyorsunuz kacinci haftanizda hissetmeye basladiniz mi ve anneler bebekleriniz nasil sagliklidir umarim :)

Sayfayı Paylaş