gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Resimleri

Konu, 'Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

hürrem meryem uzerli resimleri meryem uzerli fotoğrafları ayak Namı Diğer Hürrem Sultan, Gerçek ismi ilede Meryem Uzerli olan güzelimizin resimlerini sizlere vermek istiyorum.
    Bu arada dizi baya bir coştu arkadaşlarım, en son tv yi seyrettiğimde dayak yiyordu mahidevrandan :D napalım sonu hayr olsun bakalım.

MERYEM UZERLİ RESİMLERİ

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aman aman güzel değil ama dehşet çekici bir kadın :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gözleri dehşet güzel.:)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkaten fena dayak yedi hahaha
    Bakalım yeni bölümde neler olacak Hürrem hatun bunun altında kalmaz fena alacaktır intikamını:D

5. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hürrem sultan zaten zekasıyla öne cıkmıs bir sultan ordada bilerek o hale gelmek istedi ama mahidevranda iyi benzettii :)

6. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel bir kadın Hürrem rolünede acayip yakışmış....Yediği dayakta çok fenaydı Hürrem bence bu dayağın altında kalmaz hadi bakalım hayırlısı :D:D

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bencede güzel değil hahaha sanırım yabancı bi kadın bu değil mi ülkemizde o kadar güzel oyuncu varken bu çirkini bulmuşlar pehhh

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Gözleri harika kalanı için malesef diyorum..

9. CooL MeLék

CooL MeLék Forum Okuru

**

Dizide SüPéér RoL Yapıo VaLLa :D

10. çılga

çılga Forum Okuru

resimlerin hiç güzel degil...) bizim selen soyder bile daha güzel ... eleştirilere açık olalım lütfen...)

11. elsina

elsina Forum Okuru

gözlerin süperrrrrrr ve çok çekicisin

12. elsina

elsina Forum Okuru

gözlerin çooookkkk çeekiici dizide de süpeeer oynuyorsun

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

meryem uzerli

ben öyle düşünmüyorum hatan var hem tüm oyuncular bir araya toplayıp hürrem'i oynamaya çalışsalar yürüyüşünü bile yapamazlar .bence senin gözlerin bozuk ayrıca yabancı olup olmadını bile bilmiyosun meryem uzerli alman.

Meryem Uzerli Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Resimleri

Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Resimleri

hürremin resimleri hürrem sultan resimleri hürremin fotoğrafları hürrem fotoğrafları Muhteşem Yüzyıl dizisinin fettan güzeli Meryem Uzerli nam-ı değer Hürrem Sultan'ın birbirinden güzel fotoğraflarını yayınlıyorum kızlar ...
  2. Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

hürrem sultan meryem uzerli en yeni resimleri yeni fotoları vogue türkiye röportajı haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisi başrol oyuncusu Hürrem Sultanı hiç böyle görmediniz Melek'ler! Ben görünce inanın tanıyamadım, bu kadın ne kadar güzel ve fotojenik... Dizide ki Hürrem Sultan kostümleri olmayınca elbette ki değişir demeyin, bakışları, yüzü, Hürrem Sultanın saçı, Hürrem...
  3. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  4. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...
  5. Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak da başlıyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu ile hepinizin yakından tanıdığı bir isim olan Meryam Uzerli olacak. Meryem Uzerli dizi de Selin karakterini canlandıracak ve Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşacak. Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönen Meryem Uzerli'yi en son yine star tv ekranların da izlediğimiz...

Sayfayı Paylaş