gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

metal fırtına

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar metal fırtına kitabını okudunuzmu bilmiyorum ama bence bi okuyun tavsiye edrim........ hayata bakışınızı değiştiriyo...

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: metal fırtına
    evet canım bede okudum çok hoş bi kitap şiddet yanlı ama olsun yinede hoş bi kitap

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: metal fırtına

evet esenam. ben okuduğumda ağladığım yerler bile oldu çok etkilendim

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: metal fırtına

okumustum fena sayılmaz

metal fırtına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. metal slug

metal slug

Arkadaşlar oyuna başlaya bilmek için japonca bilmenize gerek yok :D önce ortadaki sonra etapta alttakine enson olarak en üsteki yazıyı seçtiğimizde oyun başlıyor tuşlar resimli olarak zaten oyun içerisinde verilmiş iyi oyunlar :D http://www.layoutstar.com/images/roketoyun/oyunlar/savas/metal_slug.swf
  2. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  3. Metal Müzik

Metal Müzik

Heavy Metal Heavy Metal, agresif ritimler ve aşırı distorsiyonlu gitarlarla karakterize edilen Metal müzik türüdür. Bu türün kökleri 1964 ve 1967 arasında blues ve rock türünü birleştirerek, daha çok gitar ve davul bazlı, bu türde müzik yapan grupların yarattığı Hard Rock'tır. Heavy Metal popülaritesini 80'lerde daha çok türün ortaya çıkmasıyla artırdı. Ticari amaçlı olmayan bu müzik türü,...
  4. Sebepsiz Fırtına

Sebepsiz Fırtına

Yaşar'ın çok sevdiğim bir parçası kızlar.. Bakın nasıl da güzel yapmışlar. Gerilir büyür ah Bir sebepsiz firtina Kardesidir umut askin Kalan elinde avucunda Firtinalardan kurtar beni yar Batirma gemilerimi Umutlar askin teknesi yar Umutlarim tükendi ay ay a Sensiz olmuyor yerine konmuyor Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarina...

Sayfayı Paylaş