gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Milano Usulü Pilav[italyan Mutfaği]

Konu, 'Dünya Mutfakları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler : 1 bardak basmati pirinç 1 soğan (ince kıyılmış)
    1 çorba kaşığı zeytinyağı
    1 ince dilim kıyılmış pastırma
    3 bardak tavuk suyu
    50 gr. rendelenmiş çedar peyniri
    Karabiber
    Tuz

Hazırlanışı :
    Zeytinyağını ısıtın ve soğanla pastırmayı yakmamak şartıyla hafifçe yumuşayıncaya kadar kavurun.

Pirinci katın ve karıştırarak 1-2 dakika kavurun. Tavuk suyunu üstüne dökün, hafif ateşte kaynatın. Bir kere karıştırdıktan sonra tencerenin kapağını kapatın. 15-20 dakika kadar veya pirinçler yumuşayıp suyunu çekinceye kadar pişirin.

Tadına bakıp tuzunu ve biberini ayarlayın. Rendelenmiş peynirin yarısını pilava katın ve karıştırıp sıcak servis yapın. Serviste geri kalan peyniri üzerine serpiştirin

Milano Usulü Pilav[italyan Mutfaği] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtalya Milano Moda Haftası_2009..2010_

İtalya Milano Moda Haftası_2009..2010_

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Meksika usulü pilav

Meksika usulü pilav

Lezzetli bir pilav tarifi melişlerim mutlaka deneyin:) Malzemeler 4 çorba kaşığı yağ 1 soğan 1 diş sarımsak 1/2 kg domates 1 bardak pirinç 3 su bardağı tavuk suyu 1 bardak haşlanmış bezelye 1 adet kış armudu kırmızıbiber karabiber tuz Hazırlanışı Bir çorba kaşığı yağı bir tavada eriterek doğranmış soğanla dövülmüş sarımsağı hafifçe pembeleşinceye kadar kavurun.Kabuğu soyulmuş ve...
  3. Milano Usulü Makarna Tarifi Resimli

Milano Usulü Makarna Tarifi Resimli

Milano Usulü Makarna Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Milano Usulü Makarna Tarifi rica ediyorum bana tarifi yazın ki benim gibi bilmeyenlerde öğrensin çünkü cidden enfes bir tat:)
  4. Resimli Milano Usulü Makarna hazırlanışı

Resimli Milano Usulü Makarna hazırlanışı

Milano Usulü Makarna nasıl yapılır? Milano Usulü Makarna hazırlanışı Merhaba Melek'ler, makarna yemekleriniz arasına bir yenisini daha eklmeke ister misiniz? O halde size Milano Usulü Makarna tarifini sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Milano Usulü Makarna malzemeleri 1/2 kg makarna 1 kaşık yağ 50 gr domates salçası 1/2 çay fincanı gravyer rendesi 1/2 çay fincanı kaşar...
  5. İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli

İtalyan Usulü Kabaklı Omlet Tarifi Resimli Selam hanımlar sizden İtalyan Usulü Kabaklı Omlet nasıl yapılır diye soruyorum banada öğretin lütfen.

Sayfayı Paylaş