gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mısır koçanlarını birde böyle görün

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Gizlicicek

Gizlicicek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mısır koçanlarını birde böyle görün
    Ne kadar güzel görünüyorlar tabiki az emek yok yapılanlarda teşekkürler canım...

Mısır koçanlarını birde böyle görün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mısır koçanlarıyla yapmışlar yaa :)

mısır koçanlarıyla yapmışlar yaa :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mısır Koçanından Sanat

Mısır Koçanından Sanat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Siz hiç böyle bir tevazu örneği gördünüz mü

Siz hiç böyle bir tevazu örneği gördünüz mü

SİZ HİÇ BÖYLE BİR TEVAZU ÖRNEĞİ GÖRDÜNÜZ MÜ? Bir adam, kötü yoldan para kazanıp bununla kendisine bir inek alır. Neden sonra, yaptıklarından pişman olur ve hiç olmazsa iyi bir şey yapmış olmak için bunu, o zamanlar aynı zamanda aşevi işlevi görmekte olan bir dergaha bağışlamak ister. Adam Hacı Bektaş-ı Veli'nin dergâhına gider. Durumu Hacı Bektaş-ı Veli'ye anlatır ve o ' helal değildir'...
  4. Çağatay Ulusoy'u  Birde Böyle Görün...Çok Şirinnn....

Çağatay Ulusoy'u Birde Böyle Görün...Çok Şirinnn....

Çağatay Ulusoy Küçüklüğü Çağatay Ulusoy Küçüklük Fotoları Şimdiki hali çooook yakışıklı peki ya küçüklüğü nasıl merak edeniniz varmı? Eminim ki merak ediyorsunuz...Çağatay Ulusoy nerelerden geldi de böyle kızların gönlünü feth etti bu delikanlı..Bakalım ufaklık nasılmış o yıllarda....İşte buradada şimdiki halinin resimleri var buyrun... dil çıkarmak hobisi sanırım :D:D
  5. Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü meleklerim?

Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü meleklerim?

Abajur modelleri İlginç tasarımlar Daha önce böyle bir abajur gördünüz mü bilmiyorum ama ben görmemiştim meleklerim. Daha önce duvara yansıtma yapana aletler piayasaya girdi ama bunun farkı kendisinin abajur olması. Çok değişik abajur modelleri var ama benim gözüm bunda kaldı. Yatak odasının duvarına yansıtırsa seyrede seyrede uykuya dalmak güzel olurdu. Burun meleklerim projeksiyon abajur...

Sayfayı Paylaş