gebe
  1. nurhayatgov

nurhayatgov Forum Okuru

moderatör onayı nedir .yazmak için onay bekliyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında nurhayatgov tarafından paylaşıldı.

moderatör onayı beklıyorum mesaj yazamıyorum .nedir bu bilgilendırırsenız sevınırım

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Moderatör onayı, üye olmayan misafirlerimizin gönderdiği iletilerin, güvenlik açısından yönetimce incelenip, onay aldıktan sonra açılması işlemidir. Siz de mesajınızı üye olmadan önce yazdığınızdan bu mesaj size de görünmüştür. Artık üye olduğunuza göre (belirli kurallar çerçevesinde) her türlü mesajınızı onaya gerek kalmadan yazabilirsiniz..:)

3. nurhayatgov

nurhayatgov Forum Okuru

tşk.canım .nasıl olacagını yavaş yavaş ögrenecegız artık.

moderatör onayı nedir .yazmak için onay bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moderatör Olmak İçin Gerekenler...

Moderatör Olmak İçin Gerekenler...

Nüfus cüzdanının 3 adet arkalı önlü fotokopisi, -12 adet vesikalık fotoğraf -İkametgah senedinin 2 adet fotokopisi, -Sürücü Ehliyet belgesi, -Sağlık raporu, -Emniyet müdürlüğünden sicil kaydı -Anne babadan Helallık ( Dış dünyayla bağlantıları koparan modlar bulunmaktadır. Lise diploması, -1 adet masaüstü bilgisayar, -Sağlam bir kafa, -Haftanın 7 günü ve 24 saati,gerektiğinde yılın 365 günü...
  2. Kadınlar mutlu olmak için eşlerinden neler bekliyor?

Kadınlar mutlu olmak için eşlerinden neler bekliyor?

Kadınlar, bir araya geldiği zaman genelde eşlerinden beklentilerini dile getirirler. Aşırı isteklerde bulunanlar olsa da huzur ve aile mutluluğunu esas alan kadınlar çoğunlukla eşlerinden öyle abartılı şeyler beklemez. Peki kadınlar, erkeklerden aile hayatında neler bekliyor? Erkekler acaba bu beklentileri karşılayabiliyorlar mı? Kadın kocasından evi silip süpürmesini beklemez; ama...
  3. Moderatör ne demek?

Moderatör ne demek?

moderatör ne demek Walla şimdi öğrendim bende tam olarak neymiş... :D:D:D Moderatörlük Kendini Bilmektir. Moderatörlük Kisileri Anlamaktir. Moderatörlük Liderliktir. Moderatörlük Bir Konuya Bir Ortama Yon vermektir. Moderatörlük Bir Ortami Ayakta Tutmaktir. Moderatörlük Birseyleri Asmis olmaktir. Moderatörlük Fedakarliktir. Moderatörlük Herkese Esit Mesafede Olmak demektir. Moderatörlük...
  4. Msnde büyük nick yazmak için

Msnde büyük nick yazmak için

msn de büyük nickler Msn de Büyük boyutlu Nick yazma Msn de nickini büyük boyutta yazmak isteyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda msn de nicki büyük yazmanın yollarını paylaşıyoruz arkadaşlarım:) MSN ' inizde Nickinizin normalden biraz büyük font' da olmasi için yapmaniz gerekenler. AraçLar \ SeçenekLer : 1- yazacaginiz nick ßu iki simgenin arasinda...
  5. Facebookta Mavi Yazı Yazmak İçin Ne yapmalıyım ?

Facebookta Mavi Yazı Yazmak İçin Ne yapmalıyım ?

Bu konu; facebookta mavi yazı yazma hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz bu sayfamızda facebookta mavi yazı yazma konusunda bilgi isteyenler için facebookta nasıl mavi yazılır bilgiler vermek istiyoruz.... Tam olarak yazı olmasa da link şeklinde istediğinizi yazabiliyorsunuz aşağıdaki kodla. Link, 0 id'li üye profiline gidiyor. O da sizin...

Sayfayı Paylaş