gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mor Ve Ötesi - Masumiyetin Ziyan Olmaz (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Mor ve ötesinden yepyeni bir albüm.Grubun hayranları için sizlere albüm kapağı ve albümde yer alan parçaları veriyorum [​IMG]

Mor Ve Ötesi - Masumiyetin Ziyan Olmaz (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Ne

Mor Ve Ötesi - Ne

Ne gerçek ben ne beraberlik Ne bencil kendi kendine Ne müstakbel güvensizlik Ne yüzler naylon yüzler ne Ne arkanda ne naklen Ne sonra ne tüm ne gerçekten Ne hiç ne müzik ne eylem Ne ahlak masum saf nefret Ne varsa ne ne yoksa hiç yok Ne yok anlam ki faydasız Ne direnmek saçma her kimse Ne sen var ben yok biz sarhoş Ne farkında olanlarınız Ne gündelik hayatlarınız Ne işkence görenleriniz Ne...
  2. Mor Ve Ötesi - Ithaf

Mor Ve Ötesi - Ithaf

Saw an angel above the sky Tryin' to understand why it makes me cry The only thing i got till yesterday Was the thought of you babe fading away You never know how it hurt me baby You never looked at my face You knew loving me is such a disgrace I knew you were the queen and I'm the clown But baby I'm standing on my own You never know how it hurt me baby, you never will I don't care Saw an...
  3. Mor Ve Ötesi - Bir

Mor Ve Ötesi - Bir

Sen baktın, tüm gözlerim kıskandı resmini Sarıldık takvimlerce, anlattık ki hayata Zaman yok kucağında, tek bir an bile yeter bana zaten Yarım kalan bu düş bizim mi Yoksa yiten ben miyim derken Nerden geldin sen Kaybeden ben miyim derken Nerden geldin sen Sarhoştum, evindeydi ellerim Bütün günlerden başka bir ismin vardı senin Titredim zamansızca, dün ve yarın yokoldu yanında...
  4. Mor Ve Ötesi - Balıklar

Mor Ve Ötesi - Balıklar

Çocuktun, kırılgandın Artık korku yok nemli gözlerinde Yüzlerce binlercesi var Omzuna oturmuş, ordan sana bakar Çektin gittin baharın peşine Güzelim renkler yüzünde Artık dönüp bakmazsın Güneşin solduğu evlere Çıplak dursam, tanrıya sorsam Niye ölür insan bile bile? Ardımda yıllar sinsice kalbime sorar Niye bu suçluluk niye? Yolculuğun sonunda Bembeyaz sevgini ört uykuma Dün sabah seni...
  5. Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz mı

Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz mı

hayat o kadar zor mu? atıLır mıyız oyundan, benzemezsek onLara? bahane mi Lazım? mazeretimiz mi kaLmamış? çok ayıp oLmuş çok ayıp oLmuş hayat o kadar zor mu? takıLır mıyız yoLunda, şekLi gizLi taşLara? yetişmek mi Lazım? bahçemizde bir güL açmamış çok ayıp oLmuş çok ayıp oLmuş kız en güzeL, en hafif giysisini giymiş oğLan renkLi bir dünya boyamış kapkara kapıLar sormuşLar onLara ayıp oLmaz...

Sayfayı Paylaş