gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada !

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor Msn'de Davet Gelmiyor Yardım

Sevgili melekler, msninizi verdiğiniz arkadaşlarınız bazen sizi ekleyip davet gönderirler ancak bu daveti bir türlü alamaz sinir olursunuz. Ama durun, bunun da bir çözümü var. Msn'de Davet Gelmiyor Yardım diyen meleklerimiz ve tüm misafirlerimiz için Msn De Eklenilen Kişilere Davet Gitmiyor konusunda işte bilgiler. Bir önce ki konumuzda da çevrimdışı liste sorunu çözümünün bulunduğunu da hatırlatalım ve konumuza geçelim...

Msn'de araçlar > seçenekler > gizlilik deyin. Burada " yanlızca izin verilenler durumumu görebilir diye bi kısım var oradaki işareti kaldırın ve "Biri beni eklediğinde uyar" kısmını işaretleyin uygula ve tamam deyin msn kapatıp tekrar açın sorununuz giderilmiş olacaktır.

MSN 'de Davet Bir Türlü Gelmiyorsa Çözümü Burada ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorgunluktan bir türlü kurtulamıyor musunuz ? İşte size çözüm...

Yorgunluktan bir türlü kurtulamıyor musunuz ? İşte size çözüm...

yorgunluğa bitkisel çözüm bacak ağrılarına bitkisel çözüm kas ağrılarına bacak ağrısına göz yorgunluğuna Bugünlerde her zaman yaptığınız işler sizi her zamankinden daha fazla mı yoruyor? 'Hangi vitamini alsam da eski canlılığıma kavuşsam' diye mi düşünüyorsunuz? Alacağınız küçük önlemlerle yorgunluk sorunundan kurtulmanızı sağlayacak yolları işin uzmanları gösteriyor. Banyonuzun ısısından...
  2. Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn arkadaşlık davetleri bana bir türlü gelmiyor

Msn Live son srümü kurulu bilgisayarımda arkadaşlık isteği gönderen kişilerin bu istekleri bir türlü ulaşmıyor bana. Gönderdik diyorlar bekliyorum bekliyorum sonuç yok. Msn yi kapatıyorum açıyorum hala gelmiyor bende ekliyorum sonra ondan sonra oluyor. Hadi tanıdıklar ekledik diyenlerden adresi alıp ekliyorum ama peki ya yenilerde napacam. Bi yolu varsa lütfen bana yardım edin .
  3. uykusuzum bir türlü uykum gelmiyor

uykusuzum bir türlü uykum gelmiyor

merhaba ben gece çok geç yatıyorum sabahta saat 12:00da okula gidiyorum saat 10:15 gibi de kalkıyorum bana sadece 2 saat kalıo gece uykumu nasıl getirebilirim.
  4. Msn de Donma Sorunu ve çözümü burada

Msn de Donma Sorunu ve çözümü burada

Msn de Donma Msn de Donma Problemi Msn de çoklu titreşim nasıl gönderilir dedikten sonra, şimdi de sizlere msn de donma problemi hakkında bilgiler aktarıyor ve msn de donma sorunu için çözüm önerileri de paylaşıyoruz melek'ler. 1. İnternet explorer ı açın 2. Araçlar kısmına gelin 3. Bundan sonra şu yolu takip edin internet seçenekleri/bağlantılar/yerel ağ ayarları 4. O kısımda...
  5. Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Msn'de Arkadaşlık Daveti Size Gelmiyorsa Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; mansde arkadaşlık daveti gelmiyorsa hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir tanıdığınızla msn üzerinden görüşmek istiyorsanız ya sizin ona ya da onun size msn üzerinden arkadaşlık daveti göndermesi gereklidir. Bu davet, msninizi açtığınızda ayrı bir pencere açılarak tarafınıza bildirilir. Eğer arkadaşınız sizi ekleyip davet gönderdiği halde siz bu daveti alamıyorsanız...

Sayfayı Paylaş