gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

MUAZZEZ ABACI : ağlamam

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Yine kör kuyularda kalmışım Kalmışım kalmışımYine çıkmazlara düştüSevdam sevdam sevdamYokluğunun acısı bir yanaBir yanaYine başladı yine başladıSensizlik kavgamBilirsin ki ağlamamBilirsin ağlayamamBilirsin ki ölürümBilirsin yaşayamamYine ben yanlızımYine dönülmeze girdi yolumGülüşünün eksiği bir yanaYokluğunun rüzgarı bir yanaYine bağlandı elim kolumSöz:Seda AkayMüzik:Halil Karaduman

MUAZZEZ ABACI : ağlamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Abacı - Kömür Gözlüm

Muazzez Abacı - Kömür Gözlüm

Derdine yandığım kınama beni Aşık sevdiğini del'eyler imiş Bir kömür gözlünün ateşi közü Yakıp bendeleri kül eyler imiş Ateşime gelin bakın közüme Kim dayanır bunca zalim sözüne Gül yüzlü yer bassa geçme yüzüme Basar bendelerin yol eğler imiş Su değilim yarim akan durulam Nasıl binem aşkın atın yorulam Zelhe gibi Yusuf' a nasıl sarılam Satan kend'özüne kul eyler imiş Gel sultanım sana...
  2. Muazzez Abacı - Kar Yangınları

Muazzez Abacı - Kar Yangınları

Senden bir çığ gibi kopsamda ben Buz mavisi gçnleri arıyorken Ayaz yemiş yüreğimde sen Üşüyeceksin Bende kar yangınları Sende göç hazırlığı Asiydim kardelen çiceğinden Bahar toprağına yüzünü süren Yoruldum anladım yanlış serüven Terkedeceksin Söz:Sema Şentürk Müzik:Müfit Bayraşa__________________
  3. Muazzez Abacı - Eyvah

Muazzez Abacı - Eyvah

Kurduğum hayaller düşten vefasız Baharı neyleyim kıştan vefasız Mevsimler gökteki kuştan vefasız Elimden uçuyor gençliğim eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Korkarım bırakıp gider burda İhtiyacım varken tam o sırada Üç günlük dünyada, bir gün murada Ermeden geçiyor gençliğim eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Eyvah, eyvah zalim yıllar eyvah Elimde...
  4. Muazzez Abacı - Ağlamam

Muazzez Abacı - Ağlamam

Yine kör kuyularda kalmışım Kalmışım kalmışım Yine çıkmazlara düştü Sevdam sevdam sevdam Yokluğunun acısı bir yana Bir yana Yine başladı yine başladı Sensizlik kavgam Bilirsin ki ağlamam Bilirsin ağlayamam Bilirsin ki ölürüm Bilirsin yaşayamam Yine ben yanlızım Yine dönülmeze girdi yolum Gülüşünün eksiği bir yana Yokluğunun rüzgarı bir yana Yine bağlandı elim kolum Söz:Seda Akay...
  5. muazzez abacı :VURGUN

muazzez abacı :VURGUN

Gözlerim uykuyla barıştı sanma Sen gittin gideli dargın sayılır Ben de bir zamanlar sevildim amma Seninki düpedüz vurgun sayılır Yalan mı söyledin göz göre göre Ne zaman dolacak verdiğin süre Gönülden gördüğüm takvime göre Aldığım her nefes birgün sayılır Armağan ettiğin kutsal mendile Akarken içimi dağlayan çile Manavgat denilen çağlayan bile Benim gözyaşımdan durgun sayılır Ne kadar...

Sayfayı Paylaş