gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Senede Bir Gün

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gönlümde acmadan solan Bir gülsün Her zaman gamliyim
    Her zaman üzgün

Beklerim yolunu
    Aylar boyunca
    Yeter ki gel bana
    Senede bir gün,
    Senede bir gün...
    Senede bir gün,
    Senede bir gün...

Agarsin saclarim
    Solsun yanagim
    Adini anmaktan
    Yansin dudagim

Bu aska canimi adayacagim
    Yeter ki gel bana
    Senede bir gün,
    Senede bir gün..
    Senede bir gün,
    Senede bir gün..

Muazzez Ersoy - Senede Bir Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - İntizar(Sakın Bir Söz Söyleme)

Muazzez Ersoy - İntizar(Sakın Bir Söz Söyleme)

Sakın bir söz söyleme Yüzüme bakma sakın Sesini duyan olur Sana göz koyan olur Düşmanımdır seni kim Bulursa cana yakın Annen bile okşasa Benim bağrım kan olur Dilerim tanrıdan ki Sana açık kucaklar Bir daha kapanmadan Kara toprakla dolsun Kan tükürsün adını Bensiz anan dudaklar Sana benim gözümle Bakan gözler kör olsun __________________
  2. Muazzez Ersoy - Elbet Bir Gün Buluşacağız

Muazzez Ersoy - Elbet Bir Gün Buluşacağız

Elbet bir gün buluşacağız Bu böyle yarım kalmayacak x 2 İkimizin de saçları ak Öyle durup bakışacağız x 2 Belki bir deniz kenarında El ele maziyi konuşacağız x 2 Benim içimde yanan ateş var Sevgilim ne zaman buluşacağız Benim içimde yanar ateş var Sevgilim ne zaman kavuşacağız Sevgilim ne zaman buluşacağız Sevgilim ne zaman kavuşacağız __________________
  3. Muazzez Ersoy - Bir Fincan Kahve Olsam

Muazzez Ersoy - Bir Fincan Kahve Olsam

Dün akşam yolda gördüm, seni yıllardan sonra Bir yabancı gibiydin, dönüp bakmadın bana Bunu senden ummazdım, çok kırıldım ben sana Bir fincan kahve olsam kırk yıl hatırım vardı Ömrümü sana verdim, dönüp baksan ne vardı? Belki görmem bir daha, seni ömrüm boyunca Üzülüp ağlar mıydın, öldüğümü duyunca? Eline ne geçerdi, beni kabre koyunca? Bir fincan kahve olsam kırk yıl hatırım vardı Ömrümü...
  4. Muazzez Ersoy - Adalardan Bir Yar Gelir

Muazzez Ersoy - Adalardan Bir Yar Gelir

Adalardan bir yar gelir bizlere. Aman Allah gözlere bak gözlere. İpek şalvar pek yaraşır dizlere Aman Allah dizlere Hoş yaratmış Allah, Pek şirinsin billah. İşve bazsın vallah, Çapkınlardan kolla. Adaların ıssız tenha yolları. Boynuma dolandı yarin kolları. Menekşeler hep kaplamış yolları. Aman Allah yolları.__________________
  5. Muazzez Ersoy - Açılan Bir Gül Gibi

Muazzez Ersoy - Açılan Bir Gül Gibi

Açılan bir gül gibi Gir kalbe gönül gibi Coşarım sen gülersen Ağlarım ben küsersen Kalbime gir bahar ol Yüreğim tazelensin Biricik çiçeğimsin Sevgili meleğimsin Seni okşar severim Kalpte pek çoktur yerin Kalbime gir bahar ol Yüreğim tazelensin __________________

Sayfayı Paylaş