gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Müge Zeren- Birazcık

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

biran olurda kalbin çarparsa müge zeren bir an olurda müge zeren birazcık
    Müge Zeren- Birazcık Bir an olurda kalbin çarparsa
    Anlarsın o anda sevdiğini
    Gözlerinde binbir feryatla
    Akarsa gözyaşı seller gibi
    Bir an olurda kalbin çarparsa
    Anlarsın o anda sevdiğini
    Gözlerinde binbir feryatla
    Akarsa gözyaşı seller gibi
    Ayrılık istedin ve sonunda oldu
    Yaşanan bir kaç gün beni efkara boğdu
    Ayrılık istedin ve sonunda oldu
    Yaşanan bir kaç gün beni efkara boğdu
    Birazcıkda sen üzül
    Birazcıkda sen kırıl

Birazcıkda sen çek benim çektiklerimi
    Birazcıkda sen üzül
    Birazcıkda sen kırıl
    Birazcıkda sen çek benim çektiklerimi

Müge Zeren- Birazcık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müge Zeren Röportajı

Müge Zeren Röportajı

müge zeren kaç yaşında müge zeren çalışkan inci razaki "Şarkıların tadı amaçlanan lezzeti vermedikten sonra, albüm çıkartmanın bir anlamı yok. Bu sebeple 3 yıl boyunca birçok şarkı besteleyip, bunların arasından seçtiğimiz şarkılarla bu projeyi gerçekleştirdik." diyen, Ercan Saatçi'nin yapımcılığını üstlendiği yeni albümü ile müzik marketlerde yerini alan Müge Zeren, Ahmet Erten'in...
  2. Müge Zeren "Fıkır Fıkır" (2009)

Müge Zeren "Fıkır Fıkır" (2009)

müge zeren kalça müge zeren fıkır fıkır banu kunt Müge Zeren üç yıl aradan sonra Rec by Saatchi etiketiyle müzik marketlere sunduğu "Fıkır Fıkır" adını taşıyan yepyeni albümünde toplam 10 şarkıya yer verdi. Albümde yer alan 7 şarkının sözü ve bestesi Müge Zeren imzası taşıyor. Albümde bulunan balladlardan 1 tanesinin sözü ve bestesi de müzik piyasasında çalışmalarını sıkça...
  3. Müge Zeren Kalbim Ağlıyor

Müge Zeren Kalbim Ağlıyor

Müge Zeren Kalbim Ağlıyor Gidişin daha çok yeni Ama bitmeli bitirmeli İkimizde haketmedik Bu anlamsız sözleri Elimizde değildiki Söylemek gerçekleri Sözlerim git diyorken Kalbim ağlıyor dur dön geri Çok zor sensiz olmak Çok canım yanacak Bedeli ağır olacak Her biten günün ardından Yeni bir umut doğacak Çok canım yanacak Bedeli ağır olacak Her biten günün ardından Yeni bir umut doğacak Çok...
  4. Müge Zeren -Adı Aşk

Müge Zeren -Adı Aşk

Müge Zeren -Adı Aşk Bunun adı aşk hata değil Çok seviyorum yokluğun ağır gelir Bunun adı aşk hata değil Çok seviyorum yokluğun ağır gelir Bir bilsen nasıl özledim tenini Dokunuşunu öpüşünü sevişini Nasıl severim mis kokan tenini O bakışını gülüşünü gözlerini Kimselere anlatamadım Nazar değer gözü kalır hata bulur İçimdeki fırtınayı sır verdiğin Dinlediğin bu şarkıyı Kimselere anlatamadım...
  5. Müge Zeren -Gonca Gül

Müge Zeren -Gonca Gül

müge zeren kalça gonca oyunları Müge Zeren -Gonca Gül Ben gonca güldüm senin eline düştüm kopardın yapraklarımı kırdın gönül dalımı Bu tahammül oyununa katlandım her pahasına Kör oldum dilsiz oldum anladım herşey boşa Bu tahammül oyununa katlandım her pahasına Kör oldum dilsiz oldum anladım herşey boşa Bu hazin oyun beni hep yeniyor Bu bitirim hayat bana hiç acımıyor Gönül sızısı çaresi...

Sayfayı Paylaş