gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm nedeni nedir bu konuda da lütfen bilgi verin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm Sebepleri

Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm Sebepleri

Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm Sebebi Muhabbet Kuşlarında Ani Ölüm Nedenleri Nedir Kuş bakımıyla uğraşan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, muhabbet kuşlarının ani ölümleri ve bu ölümlerin sebepleri üzerine yazılmış aşağıda ki makaleyi paylaşıyoruz :) Sağlıklı bir kuş hareketli ve canlıdır. Sürekli tüylerine bakım yapar. Kuruk üstündeki pineral bezden aldığı yağı tüylerine,...
  2. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  3. Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere

Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere

Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz, rüyada ölmüş anneyi görmenin tabiri konumuzun ardından bu kez de Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir paylaşmak istiyoruz sizlerle... Rüyada ölmüş muhabbet kuşu görmenin anlamı şöyledir: Alacağınız...
  4. muhabbet kuşlarının ölüm nedenleri

muhabbet kuşlarının ölüm nedenleri

Muhabbet kuşu almıştım öldü, yine aldım, yine öldü.Neden ölüyor bu hayvanlar ? ;(
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş