gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli? Yavru muhabbet kuşu bakımı Selam millet bende bir muhabbet kuşu aldım ama benimki daha 1,5 aylık ve nasıl bakacağımı bilmiyorum. Aranızda muhabbet kuşu bakan varsa banada Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli diye bilgiler versin :)

yavru-muhabbet-kusu-nasil-beslenir.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 11:14
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavru Muhabbet Kuşu İçin

Yavru Muhabbet Kuşu İçin

yavru muhabbet kuşu bakımı muhabbet kuşu yavrusu bakımı yavru Yeni yavru alırken : Yavru bir muhabbet kuşu almadan önce bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir. Önce kaç yavru alacağınıza ve bunların cinsiyetlerinin ne olacağına karar vermelisiniz. Tabi sonrada nereden bu yavruları temin edeceğinize, sağlıklı yavruları nereden alabileceğinize karar vermelisiniz. Önce sağlıklı bir yavrunun...
  2. Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

muhabbet kuşu yavruları muhabbet kuşu yumurtası yavrusu yumurtadan kaç günde çıkar yumurtası kaç günde çıkar MUHABBET KUŞU ( YAVRU ) KAÇINCI GÜNDE YUMURTADAN ÇIKAR ? Yumurtadaki embriyonun, bebek muhabbet kuşuna dönüşmesi için, belli ısıda 18 gün geçmesi gerekir. Nasıl ikişer gün arayla yumurtladıysa, yavrularda aynı şekilde ikişer gün arayla yumurtadan çıkar. Dişi kuş, farklı boylarda...
  3. muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??
  4. muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.

Sayfayı Paylaş