gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

murat boz nereli bilen varmı acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben yeni yeni Murat Boz'u beğenmeye başladım.Önceden hiç hoş gelmezdi ama arkadaşlarımdanmıdır nedir, şimdi öyle değil :D Acaba kendisi nereli bilen varsa yazarmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Murat boz, 1980 Zonguldak doğumludur.
    Murat Boz, 1996 yılında İstanbul'a gelerek Güzel Sanatlar Lisesi eğitimini burada tamamladı. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi ve Cemal Reşit Rey’de vokalist olarak performanslarda bulunan Boz, 1998 senesinde Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği Liseler Arası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması'nda birinci oldu.

Murat Boz 1999 senesinde Bilgi Üniversitesi'nde Caz Vokal Bölümü’nü kazanan Fadil Ali, 2003 senesinden beri İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Şu ana kadar Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Nil Karaibrahimgil, Grup Hepsi ve Hande Yener gibi sanatçıların sahne performanslarında ve albümlerinde yer alan Boz, aynı zamanda birçok reklam müziğinde de bulundu..

murat boz nereli bilen varmı acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Mutlu Olmanın Sırları Neler bileniniz varmı

Acaba Mutlu Olmanın Sırları Neler bileniniz varmı

Mutluluk çok mu zor bir şey bilmiyorum ama zorsada neden beni bulmuyor bilmiyorum. Ben de artık mutlu olmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum hep bilmiyorum değil mi:S Aranızda mutlu olan arkadaşlara soruyorum acaba Mutlu Olmanın Sırları Nelerdir?
  2. murat boz kaç yaşında acaba?

murat boz kaç yaşında acaba?

Melekler, tam bir Murat Boz hayranıyım.Acaba doğum tarihi ne?Kaç yaşında? Bilgi verirseniz sevinirim admin :)
  3. Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Murat Bozun twitter adresini bilen var mı ?

Acilen murat boz un twitter adresini bulmam lazım.Melekler ne olur mutlaka biriniz biliyorsunuzdur, murat bozun twitter adresi nedir ? :S
  4. Hadisenin soyadını bilen varmı acaba ?

Hadisenin soyadını bilen varmı acaba ?

Popçu Hadise ne fena zayıflamış öyle di mi :D Neyse zaten konum bu değil.Benim merak ettiğim Hadisenin soyadı, bilen varmıdır ?
  5. kanıt dizisi niye bitti bilen varmı acaba

kanıt dizisi niye bitti bilen varmı acaba

Kanıt dizisini severek izliyordum ama bitti ya neden bitti ki, zaten güzel diziler hemen bitiyor bu ne böyle :/

Sayfayı Paylaş