gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Murat Yılmazyıldırım-Beni Al Uykumdan

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Şarkılarım güneşten gelir
    Bütün denizleri bana getirir
    Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk
    Büyülü mavi aynamın içindedir

Hafifçe gel kendini düşlere ver
    Gülerek ağlamak çok güzel
    Yarı mutluluklar beni tam doğramaz
    Kırık hikayeler dokunulmayı bekler

Beni al uykumdan balık kokan kumsallara batır
    Beni al uykumdan meltemi dudaklarımdan kaldır

Talı bir mavi düşün ortasındayım
    Doğaya bütün her şeyimi verdim
    Yinede aşkım altında kalmadı
    Ben duvarlarını yıktım attım
    Yine de bir gören olmadı

Şeytanları defettimdüşler ülkemden
    Tanrı beni mükafatlandırdı
    Cennete girmeden önce
    Daha yenecek meyveler vardı

Beni al uykumdan balık kokan kumsallara batır
    Beni al uykumdan meltemi dudaklarımdan kaldır

Murat Yılmazyıldırım-Beni Al Uykumdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Şarkılarım güneşten gelir Bütün denizleri bana getirir Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk Büyülü mavi aynamın içindedir Hafifçe gel kendini düşlere ver Gülerek ağlamak çok güzel Yarım mutluluklar beni tam doğuramaz Kırık hikayeler dokunulmayı bekler Beni al uykumdan Balık kokan kumsallara batır Beni al uykumdan Meltemi dudaklarımdan kaldır "Ağcedey kov vatşey kuflaj..... hey!...
  2. Murat Boz - Beni Bana Bırak

Murat Boz - Beni Bana Bırak

ana tapan bu kalp yol alıyor artık sensiz inan içim rahat,tek isteğim beni bana bırak... hiçbir şey bu kadar zor olmadı derken gidişinde bir telaş bir hüzün yoktu neden düşününce yalnızlık koymuyordu bazen varlığınla yokluğun bende birdi zaten... anlık hevesler uğruna yaptığın haksızlıklar aklımdayken hala,dönmemem için yeterdi bana... sana tapan bu kalp yol alıyor artık sensiz inan...
  3. Beni Al..

Beni Al..

kollarına al beni ilahisi
  4. uykunuzu alin önce

uykunuzu alin önce

gozlugu cikarmadan yuzu yıkamaya calısmak. kendine kahve yapmak icin kettlea su koyup, ocagi yakip, suyu isitmak icin kettlei yanan ocagin uzerine koymak. - sabahın altı-yedisi gibi kalkılır. - birbuçuktaki finale çalışılmaya daha yeni başlanır. - afyon daha patlamamıştır, duş almaya karar verilir.. - lastik malibu terliklerle esneye esneye duşa girilir.. - bahsi geçen terliğin...
  5. Zayıflamak İçin Uykunuzu Alın

Zayıflamak İçin Uykunuzu Alın

Araştırmalara göre çok gülmek ve düzenli uyumak insan sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Son yapılan araştırmalara göre de iyi uyku alışkanlıkları kilo verme konusunda olumlu etkilere sahiptir. Ayrıca düzenli uyuyarak kalp hastalıklarına ve diyabete yakalanma riskini de azaltırsınız. Araştırmacılar düzenli uyuyan ve uykusu iyi alan kişilerin daha fazla yağ yaktıklarını bulmuştur. Bu...

Sayfayı Paylaş