gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şarkılarım güneşten gelir Bütün denizleri bana getirir Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk
    Büyülü mavi aynamın içindedir
    Hafifçe gel kendini düşlere ver
    Gülerek ağlamak çok güzel
    Yarım mutluluklar beni tam doğuramaz
    Kırık hikayeler dokunulmayı bekler
    Beni al uykumdan
    Balık kokan kumsallara batır
    Beni al uykumdan
    Meltemi dudaklarımdan kaldır
    "Ağcedey kov vatşey kuflaj..... hey! uykudayım.
    Tatlı bir mavi düşün ortasındayım."
    Doğaya bütün herşeyimi verdim
    Yine de aşkım altında kalmadı
    Ben duvarlarını yıktım attım
    Yine de bir gören olmadı
    Şeytanları defettim düşler ülkemden
    Tanrı beni mükafatlandırdı
    Cennete girmeden önce
    Daha yenecek meyveler vardı
    Beni al uykumdan
    Balık kokan kumsallara yatır
    Beni al uykumdan
    Meltemi dudaklarımdan kaldır

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Paryoşa

Düş Sokağı Sakinleri - Paryoşa

Advaşirey karvuşaloy kerdiley vaz Andırvay lafyuvaş Et yu vay şetlentulday ley Şayn yu lof fit Endurget faylayft yu veyt Paryoşa... Paryoşa... Paryoşa Tendır kaftıvol opliyuş vanadey Hefitişıpiyl lona gay vona yuş Paryoşa... Paryoşa... Kırambıl yuveşay ada doy dada dey Yundey fileft veyç ada du didi dey Paryoşa... Paryoşa Paryoşa Anlamazlar garip dilimi Çözemezler beni ben yapan beni Aşklar...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Muraşka

Düş Sokağı Sakinleri - Muraşka

Ferjara hicey Hiceya mararuşa Yeliha ruji ya harguşa Herridey mandi Kurfara eti loya meni loy hargaya uraşa İnna muraşka İna fadey, ina limni, ina godiya Hirjerimanju Manjudey inda huji Mendiya fergira yaruşa Elderi huncay Araju keyadoşa Viteya foraşi uraşa İnna muraşka İna fadey, ina limni, ina godiya İna godiya.... godiya.... ina godiya..... godiya Yuvaşi derey Memiley...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Başladığımız yerdeyiz ikimizde Yolların ayrıldığı ve kaybolduğu Akla kara gibiydik zaten Yeni cevabı yok soruların Bazen bulanık bir su bazen berrak gibi görünen Bir dünyaydık yalnızca Artık oyun oynamaya hiç mecalim yok Yaradılışıma aykırıydı herşey Gözyaşlarım beklerdi hep hep bir kenarda Aynı başlangıçlar artık Düşlerin ayrılıp kaybolduğu Akla kara bir arada durmaz Hüzün gelir...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Al Götür Günahlarımı

Düş Sokağı Sakinleri - Al Götür Günahlarımı

Bakir bir gölgenin içinde koklamıştım Kır çiçeklerini Dur dememiştim hiç zamana Biliyordum akıp gitmeliyidi an Sevdamıda götürmeliydi... Cennetimin bakir cibilliğini Aşk birden doğ Aşk birden bat Beni yanına kat Al götür günahlarımı Ak teninden sıyrılıp Yüreğindeki aç Sonsuz kuyunun içine at Düşten yumak oldun alıp gittin Günahları... Tenindeki bahçeden uzayıp gelirken Kuş dalları Çiçekler...

Sayfayı Paylaş