gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir lafım var diyemiyorum. Bilmem delimiyim mecnun gezerim
    Sırrımı ellere diyemiyorum.

Helal olsun al yanaktan aldığım,
    El uzatıp gonca gülünü derdiğim.
    İnce belini,tatlı dilini sevdiğim,
    Kırılsın kollarım saramıyorum.

Al yanaktan aldıklarım azıktır,
    Tarama zülfünü gönlüm bozuktur,
    Öksüzem garibem bana yazıktır,
    Destursuz yanına varamıyorum.

Müslüm Gürses - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber Sevgini Sevdamdan Ayıramıyorum Gündüz Hayalimde, Gece Düşümde Bana Bir Hal Oldu Bilemiyorum Yaylanın Hası Da Şu Nazlı Pınar Aynası Olanlar Yolları Dener Duramaz Dillerim, Nazlımı Arar Dilim Tutup Da Duramıyorum Nerde Güzel Görsem Artıyor Gamım Genç Yaşımda Sağır Oldu Kulağım Her Gün Önümüzden Geçer Yolağım Şimdi Nerd'olduğum Bilemiyorum Karac'oglan Da Gördüğün...
  2. Müslüm Gürses - Hüsnün Senin Ey Dilber

Müslüm Gürses - Hüsnün Senin Ey Dilber

müslüm gürses hüsnün senin ey dilber hurimisin ey afeti can yoksa beşer mi hurimisin afeti can Hüsn-ün senin ey dilberi nadide kamer mi? Ah ah Huri'misin ey afet-i can yoksa beşer mi? Aman aman aman aman aman ah aman aman Gördükçe seni tazelenir sanki hayatım Ah sensiz bana sensiz bana bu can-u cihan zerre değermi Aman aman aman aman aman ah aman aman __________________
  3. Müslüm Gürses - Esrarlı Gözler

Müslüm Gürses - Esrarlı Gözler

esrarlı gözler nota Bir içten bakışına delice tutulmuşum Esrarlı gözlerine gönülden vurulmuşum Zaman geçmek bilmiyor seni görmediğim an Dünyam cennet oluyor benim olduğun zaman Sevgini yıllar boyunca saklayacağım inan Aşkını ömür boyunca yaşayacağım inan Aşkının hatırası istiyorum bitmesin Ömrümün o gecesi hayalimden gitmesin Sıcak bir bakışına neler vermezdim ki ben Mutluluğun önünde dize...
  4. Müslüm Gürses - Düştün Gözümden

Müslüm Gürses - Düştün Gözümden

Ne şarkımsın artık,nede şiirim Söz oldun sevgilim düştün dilimden Ne açkımsın artık,nede sevgilim El oldun sevgilim düştün gözümden Düştün gözümden,düştün gözümden El oldun sevgilim düştün gözümden Git artık ne olur uzaklaş benden Gel desemde sakın gelme yanıma Eğerki birazcık gururun varsa Ölünceye kadar çıkma karşıma __________________
  5. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...

Sayfayı Paylaş