gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem deli miyim Mecnun gezerim
    Sırrımı yadlara veremiyorum

Ak memenden emdiceğim azıktır
    Tarama zülfünü gönlüm bozuktur
    Öksüzüm garibim bana yazıktır
    Destursuz yanına giremiyorum

Helal olsun al yanaktan emdiğim
    El uzatıp gonca gülün derdiğim
    İnce belin usul boyunu sardığım
    Kırılsın kollarım duramıyorum

Karac'oğlan der ki Hasanpaşalı
    Aşk sevdası gönlümüzden taşalı
    Sen gibi güzele gönlüm düşeli
    Uyuyup uykuya kanamıyorum

Karacaoğlan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber 1 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Ela Gözlü Nazlı Dilber

Karacaoğlan - Ela Gözlü Nazlı Dilber

karacaoğlan ela gözlüm ela gözlü nazlı dilber hikayesi Ela gözlü nazlı dilber Sen d'olasın benim gibi Zülfü dökük boynu bükük Sen d'olasın benim gibi Bahçende güller bitmesin Dalında bülbül ötmesin Kapından cerrah gitmesin Sen d'olasın benim gibi Gül yerine diken bitsin Kuş yerine baykuş ötsün Gözün yaşı sele gitsin Sen d'olasın benim gibi Karac'oğlan der mert gibi Yanar yüreğim od gibi Bir...
  2. Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 2

Ela gözlerini sevdiğim dilber Seni görmeyeli göresim geldi Altın kemer sıkmış ince belini Usul boylarım sarasım geldi Küçücüksün güzel etme bu nazı Ciğerime bastın ateşi közü Başına takmışsın gülü nergisi Yüzünü yüzüme süresim geldi Eladır gözlerin karadır kaşın Aradım cihanı bulunmaz eşin Yaylanın karından beyazdır döşün Uzanıp üstüne ölesim geldi Karac'oğlan der ki nettim neyledim Coşkun...
  3. Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Karacaoğlan - Ela Gözlerini Sevdiğim Dilber 1

Ela gözlerini sevdiğim dilber Göster cemalini görmeye geldim Şeftalini derde derman dediler Gerçek mi sevdiğim sormaya geldim Gündüz hayallerim gece düşlerim Uyandıkça ağlamaya başlarım Sevdiğim üstünde uçan kuşların Tutup kanatlarından kırmaya geldim Senin aşıkların gülmez dediler Ağlayıp yaşını silmez dediler Seni saran yiğit ölmez dediler Gerçek mi efendim sarmaya geldim Senin işin yiyip...
  4. Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Bana kara diyen dilber Kaşların kara değil mi Yüzünü güldüren gelin Gözlerin kara değil mi Beni kara diye yerme Mevlam yaratmış hor görme Ela göze siyah sürme Çekilir kara değil mi Her yoldan gelir geçerler Aktan karayı seçerler Ağalar beyler içerler Kahve de kara değil mi Karac'oğlan der maşallah Birgün görünür inşallah Kara donludur Beytullah Örtüsü kara değil mi
  5. Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber Sevgini Sevdamdan Ayıramıyorum Gündüz Hayalimde, Gece Düşümde Bana Bir Hal Oldu Bilemiyorum Yaylanın Hası Da Şu Nazlı Pınar Aynası Olanlar Yolları Dener Duramaz Dillerim, Nazlımı Arar Dilim Tutup Da Duramıyorum Nerde Güzel Görsem Artıyor Gamım Genç Yaşımda Sağır Oldu Kulağım Her Gün Önümüzden Geçer Yolağım Şimdi Nerd'olduğum Bilemiyorum Karac'oglan Da Gördüğün...

Sayfayı Paylaş