gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müslüm Gürses Öldü mü ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar müslüm gürsesle ilgili öldü diye haberler var acaba bununla ilgili bilginiz var mı ? Kalpten ameliyat olmuştu şimdide bilmem ne olmuş diye diyorlar. Sizin haberiniz var mı öldü mü yaa :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz, hayır Müslüm Gürses Ölme di yani en azından gelen haberler o yönde. Haber7.Com sitesinde paylaşılan haberi eklemek istiyorum. Geçtiğimiz yıl kasım ayında geçirdiği kalp ameliyatı sonrası ortaya çıkan başka rahatsızlıkları yüzünden yoğun bakıma alınan Ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in sağlık durumu ile alakalı neredeyse 2 aydır haber yoktu.
    DOKTORU EN SON BÖYLE AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Arabesk müziğinin baba lakaplı sanatçısı Müslüm Gürses 15 Kasım perşembe günü geçirdiği by-pass ameliyatından sonra karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı.

İlk zamanlar durumunun kritik olduğu hatta öldüğüne dair bir birinden farklı asparagas haberler yayılırken, doktorları ise bir açıklama yaparak, Müslüm Gürses'in geçirdiği by-pass ameliyatı sonrasında ortaya çıkan karaciğer ve böbrek yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındığını ve bir kaç güne kadar çıkabileceğini umut ettiklerini belirterek sevenlerine derin bir oh çektirmişlerdi...

Ancak ilerleyen zamanlarda tedaviye olumlu yanıt veren ünlü sanatçının Karaciğer ve böbrek fonksiyonları iyiye doğru giderken bu seferde bağırsaklarında yaşanan bir sorun nedeniyle tedavisi yoğun bakımda devam etmişti.

Doktorları ise en son yaptıkları açıklamada ünlü sanatçının, yoğun bakımda geçirdiği günlerinin büyük bir bölümünü oturarak geçirdiğini hatta kendi şarkılarını dahi seslendirebildiğini dile getirmişlerdi.

En son, durumunun iyiye doğru gittiği ve solunum cihazından ayrıldığı şeklindeki açıklamarın akıllarda kaldığı ünlü sanatçının sağlık durumu ile alakalı neredeyse 2 aydır haber yok!

Müslüm Gürses'in son sağlık durumu ile alakalı bilgi almak üzere kendisine telefon ile ulaştığımız Menajeri Nevzat Takmaz, Gürses'in karaciğer, böbrek ve bağırsaklarından sonra şimdi de akciğerinde bir sorun oluştuğunu ve yoğun bakımda tutulduğunu dile getirdi...

Takmaz, Gürses'in 15 kasım'da geçirdiği by-pass ameliyatı sonrası ortaya çıkan karaciğer ve böbrek yetmezliği ile bağırsaklarında yaşanan sorun nedeniyle uzun bir süre yoğun bakımda solunum cihazına bağlı tutulduğunu belirterek, bu tedavi süreci sonrasında karaciğer, böbrek ve bağırsaklarında fonksiyonların normale döndüğü ancak ünlü sanatçının bu seferde akciğerinde enfekisyon oluştuğunu ifade etti.

Takmaz, Gürses'in akciğerinde oluşan bu enfeksiyon sonrası tedavisinin Memorial Şişli Hastanesi yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlı olarak devam ettiğini belirterek, Gürses'in vücut direncinin düşük olduğundan dolayı enfeksiyon kapmaya müsait olduğunu ancak durumunun iyiye doğru gittiğini söyledi.

Kaynak: Haber7

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yıldızlar birer birer kayıp gidiyor Allah uzun ömür versin ama sanırım yakında üzücü bir haber bizi bekliyor:S

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    MÜSLÜM GÜRSES İLE ALAKALI EN SON DURUM EN SON HABERLER ŞU ŞEKİLDE

Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, geçen yıl kasım ayında geçirdiği by-pass ameliyatının ardından yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçı Müslüm Gürses’in sağlık durumuyla ilgili, ”Tekrar gelişen akciğer problemi nedeniyle hastamızın yoğun bakım süreci uzadı. Uygun tedaviyle akciğerdeki sorunu da kontrol altına alıyoruz. Genel durumu son günlerde daha da iyiye gidiyor” dedi.

Şener, yaptığı yazılı açıklamada, Gürses’in tedavisinin bir süre daha yoğun bakımda devam edeceğini belirtti.

Ameliyat sonrası Gürses’te karaciğer ve böbrek yetmezliğinin yanı sıra mide-bağırsak şikayetleri oluştuğunu hatırlatan Şener, ”Bu sorunlar tamamen ortadan kalktı. Durumunun iyiye gitmesi üzerine servis takibine alınması planlanmıştı. Ancak tekrar gelişen akciğer problemi nedeniyle yoğun bakım süreci uzadı. Böbrek ve karaciğer fonksiyonlarında herhangi bir sorun yok” ifadelerini kullandı.

Şener, sanatçının akciğerindeki sorunun, enfeksiyon riskine karşı uygulanan uzun antibiyotik tedavisi kullanımına bağlı olduğunu aktararak, ”Uygun tedaviyle akciğerdeki bu sorunu da kontrol altına alıyoruz. Dalgalanmalar gösteren, uzun bir yoğun bakım süreci yaşıyoruz. Genel durumu son günlerde daha da iyiye gidiyor” değerlendirmesinde bulundu.

Müslüm Gürses Öldü mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Müslüm Gürses - Aşkımız Öldü Sevgilim

Bilmem bu hasretlik nasil bitecek Hicran yarasini kimler saracak Dunyanin kanunu boyle sevgilim Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun Yollarimiz ayriliyor ugurlar olsun Seviyorum dersem sen bana inanma Her sozlerim yalan sen bana kanma Dunyanin kanunu boyle sevgilim Sen gidersen yerine baska bir yar gelecek Askimiz oldu sevgilim basin sagolsun...
  2. Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Müslüm Gürses - Acımasız Dünya

Ne olur Yarabbim affet bu kulunu Sevdiysem kalbim bir suçlu kalbim bir suçlu Koptum birer birer sevdiklerimden Beni benden eden bu benliğimden Kötü duyguları sil at kalbimden İçimdeki şeytanı öldür Yarabbi Tükenen hayatım biten ömrümdü Aşkımın kahrını çeken gönlümdü Bir ateşti yandı yangına döndü Daha büyümeden söndür Yarabbi Şimdi gözyaşlarım bir sele döndü Artık bu yüzümü güldür Yarabbi...
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. Müslüm Baba Gerçekten de Öldü mü 19 Kasım 2012

Müslüm Baba Gerçekten de Öldü mü 19 Kasım 2012

Ya arkadaşlarım merakten çatlıyorum haberleri açtım baktım ama hiç bişey bulamadım burada olanlar bilgisi olanlar yazabilirler mi Müslüm Gürses Gerçekten öldü mü yoksa haber asparagas mı ?
  5. "Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

"Müslüm Gürses Öldü" Açıklaması ve Son Haberler!

Bu konu, Müslüm Gürses Hayatını Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören arabesk müziğin duayeni Müslüm Gürses'ten kötü haber var. Dakikalar önce Sağlık Bakanı twitter adresinden sanatçının hayatını kaybettiğini duyurdu. Ancak hastaneden yapılan açıklama ise sanatçının durumunun iyi olmadığı ve makinalara bağlı olarak yaşatıldığı...

Sayfayı Paylaş