gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkı sözleri Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez şarkısı sözü

Sevgili melekler, sevilen pop sanatçımız Mustafa Sandal 'dan Kurşun Geçirmez şarkısı sözleri ile karşınızdayız :)

Öğrenemedim gitti sevmeyi sevilmeyi adam gibi
    Durduramadım gitti içindeki seni senleri
    Anlayamadım gitti ta içten gerçekten sevmeyi
    Susturamadım gitti içindeki o hoyrat sesleri

Kurşun geçirmez yelekler giydin
    Sonunda hep aklımdan vuruldum
    Hadi herşeyi bir yana bırak
    Kendi kalbinden kovuldun
    Koştun, koştun birde baktın
    Kanter içinde yerinde saydın
    Bizi kaybettin gözün aydın
    Kurşun geçirmez yelekler giydin
    Sonunda hep aklımdan vuruldum
    Kendi kalbinden kovuldun
    Koştun, koştun birde baktın
    Kanter içinde yerinde saydın
    Bizi kaybettin gözün aydın

Mustafa Sandal Kurşun Geçirmez Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Bi git bakalım şarkı sözü mustafa sandaldan

Slm, Mustafa Sandal hayranıyım, yeni albümünden Bi Git Bakalım şarkısının sözlerini istiyorum
  2. İşte Mustafa Sandal Ego Şarkısının Sözleri

İşte Mustafa Sandal Ego Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Ego Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Ego Sözleri Organik adını verdiği 2012 albümünde yer alan Mustafa Sandal Neler Neler şarkı sözlerini az önce sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Mustafa Sandal Ego şarkısı sözleri paylaşıyoruz Melek'ler. Egoma ters düşüyorsun çek git buradan Yeter üstüme gelme sabrım yok Canıma tak ediyorsun çek git buradan Seni başka biri kurtarsın...
  3. Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Size özel Mustafa Sandal Kum Şarkı Sözleri

Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Kum Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler az önce sizlere Mustafa Sandal Ego şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal Organik albümünde yer alan şarkısı Mustafa Sandal Kum sözleri sunuyoruz. Taşınmıyor gölgeler sırtında hayat boyu Bak herkesin kalbine nasıl da kırık dolu Hayaller beslenirken nesil nesil yalanlar Bu yüzden...
  4. İşte Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri burada

İşte Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri burada

Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Organik Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Mustafa Sandal hayranları, bu yazımızda Organik adını verdiği 2012 albümünde, albüm adını taşıyan şarkının sözlerini sizlerle paylaşmadan önce, az önce yine sizlerin paylaşımına sunduğumuz...
  5. Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

mustafa sandal gülşen, tesir altında şarkısının sözleri, mustafa sandal gülşen tesir altında Sevgili melekler, Mustafa Sandal ve Gülşen'in düet yaptığı şarkı Tesir Altında dinleyicinin beğenisine sunuldu. Söz ve müziği Gülşen'e ait olan bu parçanın düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu yapmış. İşte Tesir Altında şarkısının sözleri... Güzel miydin, nasıldın, hep hayal meyal Tek bildiğim...

Sayfayı Paylaş