gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Neler Neler Şarkı Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, en son eşi Emina Sandal ve Mustafa Sandal Çek Kafasını Gönder şarkısının paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal 2012 Organik albümü paylaşımlarında bulunmak istiyor ve sizlere bu yazımızda Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü sunmak istiyoruz Melek'ler.

Olur döner döner
    Kimse bilmez esas ederini değerini
    Doğal olarak vermez, veremez öner
    Anlayamaz kıymetini
    Olur döner döner
    Kimse bilmez esas ederini değerini
    Doğal olarak vermez, veremez öner
    Anlayamaz kıymetini
    Bak bu son yangın olsun gönlümde
    Öyle bir söndür de git ki yakamasın hiç kimse
    Çekilir çekilir, güzelim çekiliyor neler neler
    Çekenler var ooo
    Ona buna söz verip, tutmayıp, pişman olup geri dönemeyenler var
    Çekilir çekilir, güzelim çekiliyor neler neler
    ekenler var ooooo
    Ona buna söz verip, tutmayıp, pişman olup geri dönemeyenler var

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

Mustafa Sandalın yeni bir şarkısı var müzik markette çalıyordu, bayıldım, adını sordum Neler nelermiş, acil sözleri lazım lütfen yardım edinnnn
  2. Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri Mustafa Sandal Organik şarkısı sözü Sevgili melekler, başarılı sanatçı Mustafa Sandal yeni albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. Bu yazımızda albümle aynı adı taşıyan Organik şarkısının sözlerini paylaşmak istiyoruz. İşte Mustafa Sandal Organik şarkı sözleri.. Aşk lazım, aşka dönmek lazım İnan ki kurtuluşa itiraz eden Yeter artık tükendi...
  3. Organik Albümünden Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Organik Albümünden Mustafa Sandal Kum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

Mustafa Sandal Kum şarkı sözleri Mustafa Sandal Kum şarkısı söz Yeni çıkardığı albümüyle hayranlarıyla buluşan Mustafa Sandal'ın Organik şarkısının sözlerini az önce paylaşmıştık melekler. Şimdi de Mustafa Sandal Kum şarkı sözleri ile karşınızdayız ...:) Taşınmıyor gölgeler sırtında hayat boyu Bak herkesin kalbine nasıl da kırık dolu Hayaller beslenirken nesil nesil yalanlar Bu yüzden...
  4. Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözlerini Paylaşıyoruz

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözlerini Paylaşıyoruz

Mustafa Sandal Neler Neler şarkı sözleri Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü Pop müziğin tartışmasız en başarılı isimlerinden biri olan Mustafa Sandal son albümünü çıkardı melekler :) Organik adını verdiği bu albümden Neler Neler şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz :) Olur döner döner Kimse bilmez esas ederini değerini Doğal olarak vermez, veremez öner Anlayamaz...
  5. İşte Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri burada

İşte Mustafa Sandal Organik Şarkı Sözleri burada

Mustafa Sandal Organik Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Organik Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Mustafa Sandal hayranları, bu yazımızda Organik adını verdiği 2012 albümünde, albüm adını taşıyan şarkının sözlerini sizlerle paylaşmadan önce, az önce yine sizlerin paylaşımına sunduğumuz...

Sayfayı Paylaş