gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözlerini Paylaşıyoruz

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mustafa Sandal Neler Neler şarkı sözleri Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü

Pop müziğin tartışmasız en başarılı isimlerinden biri olan Mustafa Sandal son albümünü çıkardı melekler :) Organik adını verdiği bu albümden Neler Neler şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz :)

Olur döner döner
    Kimse bilmez esas ederini değerini
    Doğal olarak vermez, veremez öner
    Anlayamaz kıymetini
    Olur döner döner
    Kimse bilmez esas ederini değerini
    Doğal olarak vermez, veremez öner
    Anlayamaz kıymetini
    Bak bu son yangın olsun gönlümde
    Öyle bir söndür de git ki yakamasın hiç kimse
    Çekilir çekilir, güzelim çekiliyor neler neler
    Çekenler var ooo
    Ona buna söz verip, tutmayıp, pişman olup geri dönemeyenler var
    Çekilir çekilir, güzelim çekiliyor neler neler
    ekenler var ooooo
    Ona buna söz verip, tutmayıp, pişman olup geri dönemeyenler var

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözlerini Paylaşıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

günaydın, mustafa sandalın yeni albümü çıkmış sanırım, organik, o şarkısının sözlerini arıyorum bulabilir misiniz ?
  2. kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

kum şarkı sözü mustafa sandal yeni albümden

Yeni albümü çıktı ya Mustafa Sandal'ın orda ki bir şarkısı çok güzel geldi kulağıma Kum Gibi, sözlerini paylaşırmısınız lütfen :)
  3. mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

Mustafa Sandalın yeni bir şarkısı var müzik markette çalıyordu, bayıldım, adını sordum Neler nelermiş, acil sözleri lazım lütfen yardım edinnnn
  4. Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Sandal Kafası Şarkısının Sözleri Buyrun

Mustafa Sandal Kafası Bu şarkı Sözleri Mustafa Sandal Kafası Bu şarkısı sözü Sevgili melekler, Organik adlı albümüyle sevenleriyle buluşan ve eşiyle bir düet te yapan Mustafa Sandal Kafası şarkı sözleri ile karşınızdayız. Bu ilginç şarkıda ne anlatılıyormuş bakalım :tik: Eyvah! çok geç uyanmış, erkenden bunalmış Kasılmış geçmiyor candan ayırma Asıl bir suratla, o gözler kurakta Hep...
  5. Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Neler Neler Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, en son eşi Emina Sandal ve Mustafa Sandal Çek Kafasını Gönder şarkısının paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal 2012 Organik albümü paylaşımlarında bulunmak istiyor ve sizlere bu yazımızda Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü sunmak istiyoruz Melek'ler. Olur...

Sayfayı Paylaş