gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mustafa Sandalın yeni bir şarkısı var müzik markette çalıyordu, bayıldım, adını sordum Neler nelermiş, acil sözleri lazım lütfen yardım edinnnn

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mustafa sandal neler neler şarkısına bayıldım, sözleri lazım acil ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

mustafa sandal organik şarkı sözü arıyorum

günaydın, mustafa sandalın yeni albümü çıkmış sanırım, organik, o şarkısının sözlerini arıyorum bulabilir misiniz ?
  2. Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözlerini Paylaşıyoruz

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözlerini Paylaşıyoruz

Mustafa Sandal Neler Neler şarkı sözleri Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü Pop müziğin tartışmasız en başarılı isimlerinden biri olan Mustafa Sandal son albümünü çıkardı melekler :) Organik adını verdiği bu albümden Neler Neler şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz :) Olur döner döner Kimse bilmez esas ederini değerini Doğal olarak vermez, veremez öner Anlayamaz...
  3. Mustafa Sandal Organik Sözleri lazım bana

Mustafa Sandal Organik Sözleri lazım bana

Arkadaşlar aranızda Mustafa Sandal dinleyen varsa Mustafa Sandalın organik adlı şarkısının sözlerini de bilen varsa benimle paylaşsın lütfen şimdiden Mustafa Sandal Organik Sözleri için tşkler.
  4. Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri burada

Mustafa Sandal Neler Neler Şarkısının Sözleri Mustafa Sandal Neler Neler Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, en son eşi Emina Sandal ve Mustafa Sandal Çek Kafasını Gönder şarkısının paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise Mustafa Sandal 2012 Organik albümü paylaşımlarında bulunmak istiyor ve sizlere bu yazımızda Mustafa Sandal Neler Neler şarkısı sözü sunmak istiyoruz Melek'ler. Olur...
  5. Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal-Gülşen "Tesir Altında" Şarkısının Sözleri

mustafa sandal gülşen, tesir altında şarkısının sözleri, mustafa sandal gülşen tesir altında Sevgili melekler, Mustafa Sandal ve Gülşen'in düet yaptığı şarkı Tesir Altında dinleyicinin beğenisine sunuldu. Söz ve müziği Gülşen'e ait olan bu parçanın düzenlemesini ise Ozan Çolakoğlu yapmış. İşte Tesir Altında şarkısının sözleri... Güzel miydin, nasıldın, hep hayal meyal Tek bildiğim...

Sayfayı Paylaş