gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mutlu aşk yoktur dizesi kime ait

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hanımlar Mutlu aşk yoktur dizesi kime ait acaba bilen var mı? Ben o dizeyi çok seviyorum ve diziyi değil "dizeyi" yanlış amnlamayın ki doğru cevap verin. :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mutlu aşk yoktur dizesi kime ait konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu aşk yoktur

Mutlu aşk yoktur

İnsan her şeyi elinde tutamaz hiç bir zaman Ne gücünü ne güçsüzlüğünü ne de yüreğini Ve açtım derken kollarını bir haç olur gölgesi Ve sarıldım derken mutluluğuna parçalar o şeyi Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an Mutlu aşk yoktur Hayatı bu, silahsız askerlere benzer Bir başka kader için giyinip kuşanan Ne yarar var onlara sabah erken kalkmaktan Onlar ki akşamları aylak...
  2. Neden mutlu aşk yoktur

Neden mutlu aşk yoktur

Neden "Mutlu Aşk Yoktur" denilmekte, çünkü hikayeler hep birbirine kavuşamayan aşıkların hikayesidir.Leyla ile Mecnun, Romeo ve Julyet, Kerem ile Aslı, gibi. Hayata dair söylenecek pek çok söz delicedir. Özellikle Aşk başlıbaşına delilik değil mi? Günümüzde pek çok kavram gibi Aşk için söylenenler anlamını yitirmeye başladı, değersizleştirildi. Bense hala var olduğuna ,hatta...
  3. ` MutLu aşk varsada / mutLu son yoktur #

` MutLu aşk varsada / mutLu son yoktur #

mutlu aşk nickleri mutlu aşk varsada son yoktur resimleri İmzalık nickler ` aмa qel qör ki ; kötüyüм buqün. sesiмe ses değse ` çıqLık oluyor Mutlu aşk varsa da ~ Mutlu son yoktur ~ kış qeLiчor_ baqıra caqıra sevmem kii kim qeLiyor чanıma чanıma durmaz ki ~ чeni rüчamda qünesimle soldun ´´ eceL qeLmis kapım acık buчursun fakat sen чokken ö L e m e m artık `` `` içímdekí__ húzún___...
  4. Mutlu Aşk Yoktur Louis Aragon

Mutlu Aşk Yoktur Louis Aragon

Mutlu Aşk Yoktur Louis Aragon Mutlu Aşk Yoktur dizesi kime ait Mutlu Aşk Yoktur şiiri Az önce bir misafirimiz sormuş Mutlu aşk yoktur dizesi kime ait diye biz de bu dizenin sahibi hakkında ve MUtlu aşk yoktur şiiri mısralarından sunmak istedik Melek'ler. Mutlu Aşk Yoktur şiirinin ilk mısrası Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an Mutlu aşk yoktur Evet Arkadaşlar, Mutlu...
  5. Plaka sorgulama kime ait ?

Plaka sorgulama kime ait ?

Tc kimlik no ile plaka sorgulama öğrenme mümkün mü ? Tc kimlik numaraları kullanılarak kişinin adına kayıtlı olan kayıtlı bulunan arabalar var mı yok mu sorgulama yöntemi var mı ? Sizler için bunu araştırdık. Tüm araştırmalarımız bunun tam olarak mümkün olmadığını gösteriyor. Şöyleki; sadece kimlik numaraları kullanılarak kişilerin özelbilgilerine ulaşmanın bir yolu yok. Yanlız e-devlet sitesi...

Sayfayı Paylaş