gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Mutlu Bir Çift Olmanın Sırları

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Mutlu bir çift olabilmek ve ilişkinizi sağlamlaştırmak adına ufak ayrıntılara dikkat etmeniz oldukça önemli. İşte dikkat etmeniz gereken ayrıntılar... 1- Yatağa sinirli girmeyin ve kesinlikle sır tutmayın
    2- Kıskanç olmayın ve erkeğin özgürlük alanına girmeyin.
    3- Şefkatli olmak oldukça önemli. Ortak bir ilgi alanınız mutlaka olmalı.

4- Onu düşündüğünüzü ona mutlaka hissettirin ve her fırsatta onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin
    5- Kendinize zaman ayırın ve onunda kendisine zaman ayırmasına izin verin.

6- Daha önceki yatak anılarınızı ona hatırlatın
    7- Küçük oyunların peşine düşmeyin. Açık ve dürüst olun.

8- Beraber gülün ve güldüğünüz şeyleri onunla paylaşın.

9- Hoşlanmadığınız işleri beraber yapın. Bulaşık, temizlik gibi

Mutlu Bir Çift Olmanın Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu evliliğin sırları**

Mutlu evliliğin sırları**

Erkeğe zihinsel sığınağında dinlenme fırsatı verin Erkeğe zihinsel sığınağında dinlenme fırsatı verin Elif T. 20 yıllık evli ve 41 yaşında. Üniversite öğrencisi olan iki çocuğu var. Evliliği sorunlu. Bu nedenle sekiz kez evden kaçıp annesine sığınmış. Yazı dizisi Elif T. 20 yıllık evli ve 41 yaşında. Üniversite öğrencisi olan iki çocuğu var. Evliliği sorunlu. Bu nedenle sekiz kez evden...
  2. Mutlu olmanın sırları

Mutlu olmanın sırları

mutlu olmanın sırları Mutlu olmanın sırlarını veriyoruz Dr.Cenk Kiper'in Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan yazısında mutlu olmanın zor olmadığını belirtirken mutluluk şartlarını madde madde veriyor. 1- Asla demeyiniz [ asla asla demeyiniz 2- ''ama'' ve ''fakat'' demeyiniz! 3- ''farketmez'' derseniz yalan söylemiş olursunuz, her şey fark eder. 4- Hiç bir cümlenizin fiili '' mış,miş...
  3. Zayıf bir kadın olmanın sırları

Zayıf bir kadın olmanın sırları

zayıf olmanın sırları Hayatım boyunca hiç diyet yapmadım ve her zaman da zayıf kaldım. Her ne kadar kiloları fazla olan kadınlar çoğunlukta olsada, ben gibi hiç diyet yapmadan hep zayıf kalan kadınlarda var. Kilolarını fazla bulan Melek'ler, işte size biz zayıf kadınların, formda kalma sırları:) Az ve sık beslenmeleri Metabolizmalarının iyi çalışması ve şeker dengesinin kurulması için aç...
  4. mutlu aşkın sırları

mutlu aşkın sırları

Mutlu aşkın sırları var mı arkadaşlarım ben neden hep mutsuzum ? Yoksa parçada denildiği gibi " Mutlu aşk yoktur sevenler ateşe yürür bile bile " bumudun yani :) Varsa uzmmanların yazdığı mutlu aşkın sırlarını madde madde verebilir misiniz merak ediyorum. Varsa tabiki yoksada artık diyecek bişey yok. Hee şunuda sorayım. Peki size göre mutlu aşkın sırrı nedir yada sırları ?
  5. Acaba Mutlu Olmanın Sırları Neler bileniniz varmı

Acaba Mutlu Olmanın Sırları Neler bileniniz varmı

Mutluluk çok mu zor bir şey bilmiyorum ama zorsada neden beni bulmuyor bilmiyorum. Ben de artık mutlu olmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum hep bilmiyorum değil mi:S Aranızda mutlu olan arkadaşlara soruyorum acaba Mutlu Olmanın Sırları Nelerdir?

Sayfayı Paylaş