gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Mutlu ol Emi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Mutlu ol Emi
    Yaşanmış ve bitmiş bir sevdada takılı kaldım paslı bir çivi gibi
    Sensizliğin kaçıncı günü bilmiyorum daha doğrusu gittiğin gün mıh gibi aklımda da günleri saatleri saymaktan yoruldu kalbim.

Bitmiş gitmiştir

Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misiniz?
    hani konuşmak istersin kelimeler düğüm düğüm olur boğazında anlatmak istedikçe kelimeler çıkmaz ağzından karabasanlar etrafını sarmışken haykırmak istersin ama haykıramazsın

Yalnızlıklar bitişler ve gidişler yapışmıştır bir kere yakana seni bırakmazlar seni tüketene kadar bırakmazlar

Helede çıkarsız sevmişsen gözü kapalı inanıp güvenmişsen benim gibi kusura bakmanın hiç iflah olmazsınız artık ayrılık özlem her gün biraz daha büyür.

Onun sıkıntılarını duyup kendi sıkıntıların edersin halbuki anlamsızdır o gitmiştir.

Bir türlü anlatamazsın kalbine giden birinin sıkıntıları üzüntüleri senin neyine bırak kendi baş etsin dersin oh olsun demek istersin ama diyemezsin...

sana yaşattığı tüm üzüntülere kalp ağrılarına rağmen diyemezsin..

onun için uzaktan uzağa üzülürsün geceleri dua edersin mutlu olsun huzurlu olsun diye... ama sen ne mutlu nede huzurlu olamazsın onun gidişi senin bitişin olmuştur çünkü sen hiç şey gözetmeden sevmişsindir.

Hani birini sevmen için onu görmen gerekmez diye bir söz var ya işte sende öyle bakmadan görmeden sevmeye devam edersin o yüzden ne mutlu nede huzurlu olursun

Yakalaşan doğum gününde yanında olmak istersin ilk sen hatırlamak istersin ilk sen ona hediyesini vermek istersin ama bilirsin ki bunlar imkansız o senden çoktan gitmiştir seni çoktan bittirmiştir.

Ama anlatamazsın kalbine o ısrarla yanında olmak ister. Biliyormusun sen benden gitmemişken beni bittirmemişken düşünmüştüm ne alacağımı ama şimdi sadece şu geliyor aklıma

Ahşap bir kutunun içinde küçücük bir kalp ve içinde küçük bir not sana sende olmayan çok özel bir şey hediye etmek istedim.

Gidişin bitişim tükenişim oldu ama sen her şeye rağmen yine mutlu ol emi...

alıntı

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misiniz? bu cok kötüdür
    paylaşınmın için tşkler

3. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    emegıne saglık canım

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Hani birini sevmen için onu görmen gerekmez diye bir söz var ya işte sende öyle bakmadan görmeden sevmeye devam edersin o yüzden ne mutlu nede huzurlu olursun

offf cok güzeldi sagol

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    onun için uzaktan uzağa üzülürsün geceleri dua edersin mutlu olsun huzurlu olsun diye...

hep yaparım onun için uyumadan önce mutlaka dua ederim...bazen kendime etmeyi unuturum ona dua ederim..
    çünkü onu hala herkesten...kendimden çok seviyorum..
    ama ona diyemiyorum...........

6. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tesekkür ediyorum güzel yorumlariniz icin :thanks:

Mutlu ol Emi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okuyun ve ondan emın olun

Okuyun ve ondan emın olun

AŞK HARİTASI Okuyun, ondan emin olun! BIRBIRINIZI gerçekten sevip sevmediginizi anlamak için ipuçlarina ihtiyaciniz var. Iste biz de bu ipuçlarini arastirdik. Biliyoruz ask baglariniz kuvvetli ama siz yine de emin olun! 1- "Seni seviyorum. Sensiz duramiyorum" demeye doymuyorsaniz. 2- En bakimsiz halinizi görmesine bile aldirmiyorsaniz. Onunla rahatsaniz. 3- O sizin en bakimsiz...
  2. MutLu OL

MutLu OL

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. mutlu olun mutlu kalın

mutlu olun mutlu kalın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mutlu Ol İsterdim

Mutlu Ol İsterdim

Mutlu Ol İsterdim Ama Olamayacaksın Yarım kalmıştı herşey.Dudağımda yarım bir tebessüm,yarım bir sevgi buruk bir aşka dair.Sen gittiğinde yapmakta olduğum herşeyi bırakmıştım.Önce o filmi izledim.Canım acıyarak izledim.Her sahnede gözlerim dolarak,yaşayarak izledim.Zaten anlamlı olan o film benim için daha da anlamlıydı çünkü.Ama pes etmedim izledim. Sonra oturdum müzik...

Sayfayı Paylaş