gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Müzeyyen Senar 2008 " 2. Dubleden Sonra"

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

1. Pencereden Kuş Uçtu
    2. Şu Dağları Delmeli
    3. Her Sabah Her Seher
    4. Ayva Çiçek Açmış
    5. Farfara
    6. Hem Okudum Hemde Yazdım
    7. Telgrafın Telleri
    8. Gesi Bağları
    9. Pınar Başı Burma
    10. Fincanı Taştan Oyarlar
    11. Yeşil Ördek Gibi
    12. İrafa Fincan Koydum
    13. Yanıyormu Yeşil Köşkün Lambası
    14. Sakın Geç Kalma

Müzeyyen Senar 2008 " 2. Dubleden Sonra" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzeyyen Senar

Müzeyyen Senar

Müzeyyen Senar Türk Sanat Müziği'nin ünlü sesi Müzeyyen Senar, 1919 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Müzik eğitimine Anadolu Musiki Cemiyeti'nde, kemençe üstadı Kemal Niyazi Seyhun Bey ve udi Hayriye Hanım gözetiminde başladı. Hayranlık uyandıran bir sese sahip olan bu yetenekli kız çocuğunun ünü yayıldıkça, hafız Sadettin Kaynak, Selahattin Pınar, Lem'i Atlı, Mustafa Nafiz Irmak gibi devrin...
  2. Müzeyyen Senar " En Son Okuduklarım" 2008 Albüm Tanıtımı

Müzeyyen Senar " En Son Okuduklarım" 2008 Albüm Tanıtımı

Benzemez Kimse Sana Güfte: Rüştü Şardağ Beste: Fehmi Tokay Geçti Sevdalarla Ömrüm Güfte: Hüseyin Siret Özsever Beste: Şükrü Tunar Dalgalandım Da Duruldum Güfte & Beste: Rüştü Demirci Keklik Güfte & Beste: Fahri Kayahan Feraye Güfte & Beste: Anonim Vardar Ovası Güfte & Beste: Anonim Şarkılar Seni Söyler Güfte: Fatih Özlem Beste: Muzaffer İlkar Yanıyormu Yeşil Köşkün...
  3. Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar sözleri var mı acaba sizin sitenizde yada bu sözleri bilen arkadaşalr var mı varsa yazarsa iyi olur.
  4. Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı

Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı

Bu konu; Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin büyük seslerinden Müzeyyen Senar hastaneye kaldırıldı. Acil şifalar dilediğimiz ünlü sanatçıyla ilgili haberin detayları şöyle.. Özel Bodrum Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ragıp Çam, yaptığı yazılı açıklamada, Müzeyyen Senar'ın 18 Aralık'ta hastanelerinin acil...
  5. Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı!

Müzeyyen Senar Hastaneye Kaldırıldı!

müzeyyen senar, müzeyyen senar haberleri, müzeyyen senar sağlık durumu Sevgili melekler, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan ünlü sanatçı Müzeyyen Senar, aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Sabah saatlerinde rahatsızlanan Senar, eve çağrılan 112 Acil Sağlık ekibi tarafından özel bir hastaneye götürüldü. Senar'ın yüksek ateş şikayeti olduğu ve tedavisinin devam ettiği bildirildi....

Sayfayı Paylaş