Nar çiçeği çayının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.148
    Ödül Puanları:
    113
    nar çiçeği çayının faydaları nar çiçeği çayı faydaları çiçeğinin çayının
    Çoğu zaman bir meyve olarak tükettiğimiz narın o kadar çok faydaları var ki arkadaşlar.Sağlıktan tutunda güzelliğimize kadar faydaları saymakla bitmez ben sizlere sağlık açısından nar çiçeği çayının faydaları hakkında kısaca bilgiler vermek istiyorum
    < Resme gitmek için tıklayın >

Kullanım alanları :

Kanın temizlenmesine yardımcı olur.
    Çok yoğun C vitamini içerir.
    Kışın soğuk günlerde gribal enfeksiyonların semptomlarının giderilmesine yardımcı olur.
    Yemek sonrası oluşan şişkinlik ve hazımsızlık sorunlarının giderilmesinde yarar sağlar.
    Lezzetleriyle fark oluşturan bu içeceği günün her saatinde dilediğiniz kadar tüketebilirsiniz.
    Bilinin hiçbir yan etkisi yoktur.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    nar ve çiçeği gerçekten yararlı saol adminim

Nar çiçeği çayının faydaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çayın Yararları.. Çayın Faydaları

çayın yararları açık çayın faydaları Çay Sudan Daha Yararlı Yapılan son araştırmalar günde birkaç fincan çay içmenin, bol miktarda su içmekten daha yararlı olduğunu ortaya koyuyor. Avrupa Beslenme...
  2. Narın faydaları

Nar ve narın faydaları Nar taneleri ve suyu pek çok derdin devasıdır. Yaz mevsiminde serin meyve suyu veya ferahlatıcı bir kokteyl olarak tüketilen nar, sağlık bakımından da özellikle kış mevsiminde bol bol tüketilmesi gereken bir meyvedir. Narın insan sağlığına olan faydalarını saymakla bitirmek mümkün değil. Adeta bir ´ilaç´, hatta antibiyotik olan nar, özellikle bağışıklık sistemini...
  3. Narın Faydaları

Narın Faydaları nedir? Oğlum çok seviyor narı yiyor da ama acaba zararları da var mı hoş ben faydalı olduğunu duydum ama Narın Faydaları nelerdir bilmiyorum işte
  4. Nar çiçeği

Nar çiçeği nasıl kurutulur? Yanı çiçeği komple mi kurutuyoruz. Yapraklarını mı alıyoruz çiçeğin. Toplayacagım ama bılmıyorum
  5. Nar Çayının Faydaları Ve Yapılışı

nar çayı nedir,nar çayı neye iyi gelir,nar çayının faydaları,nar çayının hazırlanışı ,nar çayı hakkında bilgiler Narın başlıca faydaları, tansiyonu düşürmesi ve buna bağlı olarak kalp sağlığını korumasıdır. Ancak narın sağlığımıza faydaları sadece bunlarla sınırlı değil. Özellikle kış aylarında, vücudunuzu hastalıklara karşı güçlendirmek için, C vitamini bakımından oldukça zengin olan bu...

Sayfayı Paylaş