gebe
  1. merve atakan

merve atakan Forum Okuru

nasıl rehberlik öğretmeni olabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında merve atakan tarafından paylaşıldı.

rehber öğretmen nasıl olunur rehberlik öğretmeni olmak istiyorum bunun için hangi okulları ve hangi aşamaları geçmeliyim?

nasıl rehberlik öğretmeni olabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Dikkat Çekici Olabilirsiniz?

Nasıl Dikkat Çekici Olabilirsiniz?

dikkat çekici olmak yakışıklı olmanın sırları yakışıklı olmanın yolları çekici sırları nasıl olabilirim Ya sıkıcısınız ya da göze çarpıyorsunuz. Ya görünmezsiniz ya da dikkat çekici. Tüm hayatınız boyunca da herkes sizi geçmek için uğraşıyor. Yine tüm hayatınız boyunca başınızı eğmeniz, sıkı çalışmanız, konuştuklarınızın sorun çıkarmaması ve işi başarmanız gerektiği size söylendi duruldu. Ne...
  2. Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Bu diyaloglar bana okul yıllaırmı ve özellikle rehberlik öğretmenimizi ahtırlattı.Ufak tefek bir bayan hocaydı kadın bıkmıştı artık bizden 26 yaşındaydı ama bize''sizin bu saçma sapan durumuzlarınız üyzünden kendimi 56 yaşında gibi hissediyorum''diyordu yazık yaaa:D:D:Dbizde abartıyorduk ama yaa:D İşte sizlere rehberlik öğretmeni ve öğrecilerinin arasında geçen komedi diyalogları sunuyorum:D...
  3. Sizce Öğretmene Nasıl Davranılır

Sizce Öğretmene Nasıl Davranılır

Merhaba size bir sorum olacak acaba Öğretmene Nasıl Davranılır tama onların mesleği çok kutsal ve kesinlikle saygıyı hak ediyorlar da yine de Öğretmene Nasıl Davranılır bu konuda tam bilgi istiyorum sizden.
  4. makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

makyajsız nasıl güzel olabilirim ?

Kızlar selam. Ben makyaj yapmayı sevmiyorum ama herkes yapıyor diye de yapıyorum.Sizler tecrübelisiniz, benim sormak istediğim makyajsız da güzel olunabilir mi? Ve nasıl makyajsız güzel görünebilirim ?
  5. Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

parfümün kalıcılığı, parfüm nasıl kalıcı olur, parfüm nasıl kullanılır Sevgili melekler, bazen dışarda dolaşırken ya da bir yerde otururken burnunuza hem keskin hem de berbat bir parfüm kokusu geliverir. Son derece ağır olan koku karşısında oradan uzaklaşmaktan başka bir çareniz kalmaz. Ne yazıkki pek çok kadın ve erkek, parfümü vücuda boca etmenin kalıcılığını arttırdığını zanneder. Evet...

Sayfayı Paylaş