gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Özgür Çiçek

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Arivederci
    Bizim evin yollarına
    Sizin köşenin başlarına
    Arivederci
    Çizdim oynamıyorum
    Küstüm barışmıyorum
    İstemem tabi
    Konuş konuş
    Seni dinliyorum ben
    Olur canım bunu
    Yazıyorum ben
    Tıpış tıpış sana
    Gelir miyim ben yok
    Ben genç bir kadın
    Sen genç bir adam
    Bütün meydanlar benim
    Anlaşıldı tamam
    Ben özgür çiçek
    Sen uçuç böcek
    Bütün güzeller senin
    Anlaşıldı bebek

Nazan Öncel - Özgür Çiçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Hadi Güneye

Nazan Öncel - Hadi Güneye

Bir araba bulsam Yola koyulsam Doğru güneye gitsem İyi kötü bir oda bulsam Güzel bir uyku çeksem Kendime gelsem Gecenin kollarında Kendimi mutlu etsem Sana selam getirsem Güneyden biraz Bu kalbimin sesi Bu da arkadaşım yaz San hayat getirsem Güneşimden biraz Bu dalgaların sesi Bu da sevgilim deniz Hadi güneye Hadi denize Adımı sorsalar Adım olmasa Kelimeler yarım kalsa Yol ortasında Ne güzel...
  2. Nazan Öncel - Bu İstanbul

Nazan Öncel - Bu İstanbul

Akşamların soğuk yüzü Biraz kavga ve biraz aşk Bu gece çok sinirliyim Yine benim şansın kötü İstanbul'un bir suçu yok Beni burda çok üzdüler Bu İstanbul geceleri Bir İstanbul hatırası Bu İstanbul sokakları Kırık kalpler macerası nanana nanan .... Hatıralar hatıralar Bütün bir yaz böyle geçti Fotoğraflar ve çok anı Biraz şarap biraz sevgi Yağmurları unutmadım Yağmurları unuttular
  3. Nazan Öncel - Beyoğlu

Nazan Öncel - Beyoğlu

Beyoğluna götür beni kitaplara bakalım Sokaklarda gitar çalalım, tatil için para yapalım Oturalım bir yerde, bir iki laf edelim Sinemaya gidelim sonra karanlıkta öpüşelim Mesela acı yok, ağrı yok sızı yok Cepte para çok Hadi gel gidelim, yaraları saralım Hadi gel gidelim, anıları yazalım Afrika'ya götür beni ......... Çöllerde dolaşalım, derelerle mesela Avrupa'ya gel benle, uyuruz...
  4. Nazan Öncel - Beni Hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu Kendinden vazgeç Yastığına sarıl Korkular tut Dağılsın kalbin Öl hatta orda Lanetler yağdır Beni hatırla Her telefona sen çık Her kapıya sen koş Beni hatırla Sen bir yerlerde Ben bir şehirde Akşam olunca Beni hatırla Mektupları yak Şarkılara küs Hasretler giy Depremler olsun Üstüste sonra Kahrından öl Dağılsın kalbin Öl...
  5. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...

Sayfayı Paylaş