gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ne tür müzikten hoşlanıyonuz kızzzzzzlarrrrrr:)))

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kıslarrrrrr ne tür müzikten hoşlanırsın hade bakem yazın:D:D benim için fark etmez kulağıma hoş geleni dinlerim:D:Dpeki sen?

ne tür müzikten hoşlanıyonuz kızzzzzzlarrrrrr:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Ne Tür Yenilik istiyorsanız, buraya yazabilir bizimle paylaşabilirsiniz... Konuların üzerinde hassasiyetle durularak, siz değerli meleklerin isteği doğrultusunda, bütün atılımlar atılacaktır emin olabilirsiniz ;)
  2. Dinlemeyi Sevdiğiniz Müzik Türleri Nelerdir?

Dinlemeyi Sevdiğiniz Müzik Türleri Nelerdir?

müzik türleri nelerdir türkiyedeki müzik türleri nelerdir türk çeşitleri uluslararası Melekler, siz hangi müzik türlerini dinlemeyi seversiniz? Çok geniş bir yelpazede cevap verebilirsiniz. En fazla 3 seçenek işaretleyiniz lütfen. :)
  3. Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Ne Tür Dergiler Okursunuz?

Sevgili Melekler, okumayı sevdiğiniz dergi türleri nelerdir? En çok hangi türde yayınları alıyor ve incelemeyi seviyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum Sevgiler... NOT: Anket herkese açık bir ankettir. Birden fazla oy kullanılabilir. Lütfen en fazla 3 (Üç) Seçenek işaretleyiniz.
  4. Tür Nedir

Tür Nedir

tür nedir 1 örnek veriniz tür nedir, neye denir, nedemektir, türe örnek Tür, ortak özellikler taşıyan ve kendi aralarında döllenerek üreyebilen akraba canlıları içeren biyolojik grup türlerin sınıflandırılmasında uluslararası ikili adlandırma sistemi benimsenmiştir. Bu sisteme göre her yeni türe Latince bir cins birde tür adı verilir. Bu adlardan ilki tanımlanan türe akraba olan öbür türleride...
  5. endemik bitki türleri nelerdir

endemik bitki türleri nelerdir

türkiyedeki endemik bitki türleri endemik bitki çeşitleri nelerdir bu hususta bana döküman yada yazı vermeniz mümkün mü

Sayfayı Paylaş