gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne zaman gebe kalabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ne zaman hamile kalabileceğimin hesaplamasın ı nasıl yapıyorum. görüyorum ki sitenizde bir çok kadın hamile ve bende hamilelik istiyorum. Bu hisaplamaları vs nasıl yapıyorum nelere dikkat ediyorum. Bilgi verir misiniz bana lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ne zaman gebe kalabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim?

Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim?

hangi günlerde hamile kalabilirim hamile kalınmayan günler hangi tarihlerde kalabilirim tarihlerde kalınır kalınmayacak günler Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim? Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri anşaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda...
  2. hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

nasıl hamile kalabilirim nasil hamile kalabilirim nasıl gebe kalırım Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri an şaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalabileceğiniz zaman 4 gün...
  3. Anne Olmak İstiyorum Korunmayı Bıraksam Ne Zaman Hamile Kalabilirim Diyenler

Anne Olmak İstiyorum Korunmayı Bıraksam Ne Zaman Hamile Kalabilirim Diyenler

ne zaman hamile kalabilirim,ne zaman hamile kaldım, Melekler en çok merak ettiğimiz konulardan bir tanesi de korunmayı bıraktım ama ne zaman gebe kalabilirimdir.İşte bunun cevabı burada ama tabiki de bu öncelikle hangi korunma yöntemini seçtiğinizle alakalıdır şimdi konumuza göz atalım, Eğer prezervatif ve diyafram gibi doğum kontrol yöntemlerini uyguluyorsanız, bunları bırakır bırakmaz...
  4. HANGİ GÜNLERDE KOLAY HAMİLE (GEBE) KALABİLİRİM?

HANGİ GÜNLERDE KOLAY HAMİLE (GEBE) KALABİLİRİM?

hamile kalma günlerini saptama,hangi günler kolay gebe kalırım,ne zaman hızlı hamile kalırım,hamile kalmak için hangi günler ilişkiye girmeli, hamile kalınıcak günler hakkında bilgiler Düzenli adetleri olan ve ayda bir adet gören kadınlarda yumurtlama çoğunlukla adetin başlamasından 14 gün önce olur. Yani adetleriniz düzenliyse bir daha ki adetinizin başlayacağı günü tahmin edebilirsiniz...
  5. Hangi günler kolay hamile kalabilirim?

Hangi günler kolay hamile kalabilirim?

Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Günümüz koşulları hemen hemen her alanda olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmayı gerektiriyor. Ama kararı verince bebek de hemen gelmiyor. Aylarca çaba! sarf edildiği halde ve klinik olarak hiçbir sorun bulunmamasına rağmen, bazen istenilen hamilelik bir türlü gerçekleşmiyor. Çünkü ya...

Sayfayı Paylaş